כדורגל ישראלינבחרת ישראל

זה היה צפוי: אלון חזן סיים את תפקידו כמאמן נבחרת ישראל

אחרי המנהל המקצועי בניון, גם המאמן סיים את דרכו לאחר שנתיים בתפקיד ואחרי הכישלון הגדול במוקדמות ובפלייאוף העלייה ליורו. זוארץ: ''חזן עשה שירות נפלא לכדורגל הישראלי, אך אי ההעפלה מחייבת שינוי''

אחרי הפגישה הסוערת אתמול עם המנהל המקצועי יוסי בניון וסיום דרכו בנבחרת ישראל, יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ נפגש הבוקר (רביעי) במשרדי ההתאחדות עם מאמן הנבחרת הבוגרת אלון חזן ועדכן אותו בהחלטתו על סיום ההתקשרות בין הצדדים. חזן שימש כמאמן הנבחרת בשנתיים האחרונות, אך כשל הן במוקדמות היורו והן בפלייאוף העלייה לאליפות אירופה עם התבוסה לאיסלנד.

המאמן אלון חזן (שאול גרינפלד)

שינו זוארץ מסר: "אלון חזן חלק מההתאחדות לכדורגל כבר עשור וחצי ועשה שירות נפלא לכדורגל הישראלי. חלק גדול מהשחקנים המובילים שלנו טופחו על ידו בנבחרות הנוער והצעירה וכך גם בתקופתו כמאמן הבוגרת. לצערי, ומבחינתי, אי ההעפלה ליורו 2024 מחייב שינוי משמעותי בצוות המקצועי. אני יודע עד כמה אלון היה מחויב, עד כמה השקיע ורצה ועל כך אני מודה לו וכמובן מאחל לו הצלחה בהמשך".

מאמן נבחרת ישראל, אלון חזן (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

משחק הבכורה של חזן היה ה-2:2 נגד איסלנד, ומשחק הפרידה היה ההפסד 4:1 בדיוק לאותה נבחרת. בסך הכל קיימה ישראל 17 משחקים רשמיים תחת המאמן, בהם השיגה שבעה ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-6 הפסדים. הוא עבד בהתאחדות משנת 2008 ושימש בין היתר כמאמן נבחרת הנערים, עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת תחת אנדי הרצוג ו-ווילי רוטנשטיינר, מאמן הנבחרת הצעירה וכאמור מאמן הנבחרת הבוגרת.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button