ג'ודוענפים אחרים

זהב לגפן פרימו, מלכה ניצחה בדרבי הישראלי וזכתה בארד

גרנד סלאם מונגוליה: פרימו עצרה את רצף ההפסדים לאמנדין בושאר הצרפתייה (עד 52 ק''ג) והוכתרה כמנצחת, תמר מלכה גברה על שירה ראשוני בקרב על הארד (עד 48 ק''ג). הרשקו: ''כל כך גאה בספורטאיות''

מדליית זהב לגפן פרימו ומדליית ארד לתמר מלכה היום (שישי) בגרנד סלאם אולנבאטר, מונגוליה 2023. גפן פרימו העניקה לנבחרת הישראלית את הזהב לאחר שבקרב הגמר גברה ביתרון וואזרי על אמדין בושארד הצרפתייה, סגנית האלופה האולימפית מטוקיו 2020 וסיימה יום מרשים במקום הראשון. תמר מלכה ניצחה את חברתה לנבחרת הישראלית, שירה ראשוני באיפון וזכתה במדליית הארד בקטגוריית המשקל עד 48 ק"ג.

תמר מלכה מסרה: "אני מאושרת מאוד על הזכיה במדלית הארד, זו הפעם השניה שאני זוכה במדליה בגרנד סלאם וזה מרגש אפילו יותר מהפעם הראשונה. אני מאוד שמחה שהעבודה הקשה והמחוייבות מביאות אותי להישגים. אני רוצה להודות לכל הצוות שמלווה אותי בראשותו של שני הרשקו, המאמנים עידו בר, צ’ארלס ציבאנה הפיזיו ברנרדו ברקן ולכל שאר הצוות. בנוסף אני רוצה להודות לספונסרים שלי gki group ,למועדון שלי הלהב, למשפחה ולחברה המדהימה שלי".

תמר מלכה וגפן פרימו עם הצוות (איגוד הג'ודו)

גפן פרימו אמרה: "אני שמחה מאוד לסיים את היום עם מדלית זהב, המדליה היא בזכות עבודה קשה ומשותפת של ושל הצוות שמלווה אותי בראשותו של שני הרשקו-עידו בר, צ׳ארלס צ׳יבנה, ברנרדו ברקן והמועדון שלי מיטב נתניה. אני רוצה להודות גם לספונסרים שלי- קונקטים, בנק הפועלים ופרו שטראוס. אמשיך לעבוד קשה לעבר המטרות הבאות".

המאמן שני הרשקו: "אני כל כך גאה בספורטאיות ובצוות שלצדי. סיימנו את אליפות העולם בצורה היסטורית, היה ברור לי, לצוות ולספורטאיות שזו בסך הכל עוד תחנה בדרך ואנחנו יכולים וצריכים לחזור לאימונים ובמחויבות לקראת המטרות הבאות. זה לא מובן מאליו שביום התחרויות הראשון זכינו בשתי מדליות כשאחת מהן מדלית זהב של גפן פרימו. אני מאוד גאה בתמר ובגפן שאחרי אליפות עולם פחות מוצלחת מצאו את הדרך לזכה במדליה. רוצה להודות לאיגוד הג׳ודו בראשות משה פונטי על התמיכה בספורטאיות הנבחרת ובצוות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button