כדורגל ישראליליגת העל

זהבי: "עתידי? כולם רוצים שאמשיך, אבל כל האופציות פתוחות"

אחרי שזכה בשחקן העונה והניף צלחת רביעית מכבי ת''א, מלך שערי האלופה - שמסיים את חוזהו - מסרב להתחייב לגבי המשך דרכו: ''זה שאני משחק עושה עניין לכל הקרובים אליי, אבל לפעמים זה גם קשה ולא פשוט''

שנתיים אחרי שחזר לישראל כדי להשיב את תואר האליפות למכבי תל אביב, ערן זהבי סוף סוף הניף אמש (שבת) את הצלחת הרביעית שלו במדים הצהובים והחמישית בקריירה. זהבי בן ה-37, שמסיים את חוזהו בתום העונה, נבחר לשחקן העונה של מנהלת הליגות עם 17 שערים ו-7 בישולים, אך סירב להתחייב שנראה אותו בצהוב גם אחרי הקיץ – או בכלל על כר הדשא כשחקן פעיל.

תחילה התייחס זהבי לשבוע האחרון והפציעה במשחק נגד מכבי חיפה: "שום דבר לא השתנה, אבל לא יכולתי לוותר על המשחק הזה, זה אני ועשיתי כל מה שצריך כדי לשחק. אני מאושר שעליתי על הדשא היום, אני מאושר שלקחנו אליפות, חזרתי בשביל הרגע הזה". קרוב לוודאי שהחלוץ יצטרך לעבור ניתוח בכתף, אחרי פריקת עצם הבריח מהשכמה שבגללה סבל מאוד מכאבים במשחקים האחרונים.

ערן זהבי ושרן ייני עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

על המשך הדרך, אמר זהבי: "אני מאוד שמח על הזכייה בשחקן העונה, תודה לכל מי שבחר בי. לזכות בתואר הזה בגיל 37 זה באמת מדהים. אני רוצה ליהנות מהרגע, רוצה לחגוג, להוריד את כל הלחץ הזה. הקהל בחוץ רצה שאני אחזור בשביל הרגע הזה, אחר כך יש מספיק זמן לעשות כל מה שצריך. כל האפשרויות קיימות, אני אעשה הכל מסודר כמו שצריך, אם אני אשאר, אם אלך למקום אחר ואם אפרוש, עוד לא החלטתי".

החלוץ הוסיף: "כל מי שקרוב אלי רוצה שאני אמשיך לשחק, זה עושה עניין לכולם, מצד שני זה משפיע על המצב רוח של כולם, לפעמים לרעה וגם לטובה, וגם על שלי. כרגע אני רוצה לשמוח ולחגוג. הבשורה שלי הערב שהיא שמכבי תל אביב אלופה, שזכיתי בשחקן העונה, בזכות החברים שלי וכל הצוות בקבוצה. כולם עזרו לי במשימה הזאת וזה לא מובן מאליו".

ערן זהבי עם פרס שחקן העונה (ישי נאמן)

על היחסים עם רובי קין: "יש לנו יחסים טובים מאוד, גם באמצע ניסו קצת להוציא דברים מהקשרם כשהייתי כמה משחקים על הספסל, אבל זה ספורט קבוצתי וגם את זה צריך לקבל. אני בן 37 תכף, היה לו"ז מאוד עמוס וצריך לנהל את הסגל ואני חושב שהוא עשה את זה טוב מאוד. צריך לכבד כל דבר. זה לא טרגדיה אם אני לא בהרכב, אבל היחסים שלנו היו כל כך טובים כל השנה".

זהבי סיכם: "האליפות הזאת הייתה מאוד מאוד קשה, היינו שלוש שנים בלי אליפות ועברו הרבה מאמנים במועדון. היה כאוס, הייתה קורונה, המלחמה עכשיו. בינואר כבר הכתירו אותנו ואז הגיעו משבר וקיבלנו הרבה מאוד ביקורות ובצדק. בסוף לכל אליפות יש את הקסם שלה, בסך הכל אני חושב שמכבי תל אביב הייתה הקבוצה הכי טובה העונה ואנחנו אלופים בזכות ולא בחסד".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW