כדורגל ישראליליגת העל

זהבי נבחר לשחקן העונה, אפשרות: חגיגות האליפות ב-26 במאי

קפטן מכבי תל אביב, שהוביל את קבוצתו לאליפות ראשונה אחרי שלוש עונות, נבחר לפרס על ידי המנהלת לאחר שכבש 17 שערים בליגה ובישל 7 נוספים. במנהלת ובהתאחדות בירכו. החגיגות יתקיימו בלייב פארק ראשל''צ?

אחרי שמכבי תל אביב זכתה הערב (שבת) באליפות בפעם ה-24 בתולדותיה ולאחר שלוש שנות בצורת, ערן זהבי הוכתר לשחקן העונה של מנהלת הליגות. החלוץ הוותיק כבש 17 שערים ובישל 7 נוספים והוא הוסיף את התואר האישי לאליפות החמישית בקריירה (והרביעית עם מכבי תל אביב).

זהבי קיבל 45% מהקולות שכללו את מצביעי האינסטגרם של המנהלת, הטוויטר והאתר, וכן את פאנל המומחים. ענאן חלאיילי שני עם 31%, כאשר מתוך חמשת חברי פאנל המומחים, שלושה בחרו בזהבי: פיני בלילי, עודד מכנס וראובן עטר. בנושא אחר, מכבי תל אביב שוקלת לקיים ב-26 במאי חגיגות אליפות רשמיות במתחם ה"לייב פארק" בראשון לציון, אך החלטה סופית בנושא טרם התקבלה.

ערן זהבי ושרן ייני עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון בירך: "ברכות למכבי תל אביב על זכיה באליפות המדינה. ברכות לבעלים מיטשל גולדהאר, למאמן רובי קין וצוותו, לשחקנים ולאוהדים על סיום מתוק לעונה ארוכה וגדושה בהישגים בארץ ובאירופה. עברתם עונה מהקשות ומהמורכבות ביותר שידע הכדורגל הישראלי עקב המלחמה והצלחתם להתעלות ברגעי האמת פעם אחר פעם. הפגנתם מסירות, כישרון ודבקות במטרה מצד כל אנשי המועדון ואתם יכולים לחוש גאווה בעצמכם. זכייה באליפות היא תמיד נקודת שיא עבור כל קבוצה, אך לאחר תקופה של המתנה, ההישג הזה בוודאי מרגש עוד יותר את האוהדים וכל מי שסובב את המועדון".

מי שהעניק את צלחת האליפות לקפטנים ערן זהבי ושרן ייני היה אוהד מכבי תל אביב, מתן לוי. במנהלת הליגות בחרו בצעד זה "לאות הערכה לחיילי ופצועי צה"ל על תרומתם במלחמת חרבות ברזל ולזכרם של הנופלים שבזכות גבורתם אנחנו כאן". לוי בן ה-27 התגייס למילואים בשבעה לאוקטובר נפצע מפיצוץ פצמ"ר בסמוך אליו. רסיסים חדרו לראשו והוא הוגדר פצוע אנוש. אחרי תקופה ארוכה בה הוא הורדם והונשם הוא התעורר וגילה שאיבד את הראיה. מתן גדל בבית של אוהדי מכבי תל אביב ונהג עוד לפני הפציעה להגיע למשחקים בבלומפילד. עוד לפני הפציעה הוא הספיק לסיים לימודי משפטים והוא מתכוון להמשיך עד שיהפוך לעורך דין.

שרן ייני, ערן זהבי, מיץ' גולדהאר והאוהד מתן לוי עם הצלחת (ישי נאמן)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ: "ברכות למכבי תל אביב על זכייה מרגשת באליפות, תואר שני בעונה מוצלחת. ברכות לבעלים מיטש גולדהאר ומחמאות גדולות על הניהול המרשים, הצוות המקצועי המחויב, השחקנים המצוינים ומעל לכל הקהל העצום והתומך. כל אלה הובילו לתוצאות המיוחלות בזירה המקומית, בצד עונה אירופית מוצלחת במיוחד. בהכירי את הבעלים והמועדון, אני בטוח שגם בעונה הבאה תשאפו להרים את הרף. הלוואי שהשמחה תהיה שלמה ובנסיבות לאומיות טובות בהרבה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW