כדורגל ישראליליגת העל

זהבי: "החזרה לנבחרת? אעשה הכל כדי לשמח את העם שלנו"

החלוץ ושרן ייני דיברו בפאנל מיוחד למען ילדים שפונו מבתיהם בעקבות המלחמה. זהבי הוסיף: ''הכי חשוב בעת הזו - לתת דוגמא אישית''. הקפטן: ''החבר'ה מכפר עזה אמרו לי שרוצים לראות אותנו מייצגים את המדינה''

קרן מכבי תל אביב (ע"ר) ממשיכה ליזום כל העת פעילויות למען הקהילה בימים הקשים שעוברים על כולנו. היום (שני) הגיעו שרן ייני וערן זהבי למפגש עם ילדים שפונו מערי הצפון והדרום בדן פנורמה בתל אביב. במהלך האירוע השחקנים ענו על שאלות הילדים בפאנל מיוחד שנערך במקום. בנוסף כוכבי מכבי הצטלמו על הילדים, חילקו להם חתימות והעניקו להם מתנות ממוצרי מכבי הרשמיים. 

ליאור חיימוביץ מנכ"ל מלון דן פנורמה תל אביב וערן זהבי (יח"צ)

באירוע נשאל זהבי כיצד הוא חווה את המלחמה מאז ה-7/10 וסיפר: "כולנו שינינו את החיים שלנו, אנחנו עשינו שינוי קטן, יש פה אנשים שהשינוי שלהם הרבה יותר גדול. הם נעקרו מבתיהם. אנחנו פה כדי לעשות להם קצת שמח וקצת טוב. נקווה שהתקופה הזו תעבור כמה שיותר מהר. אני חושב שהכי חשוב בימים האלה זה להיות טובים אחד לשני, אני חושב שאנחנו עושים את זה כעם ובכלל להיות חזקים ולנסות לעבור את התקופה הזו כמה שיותר טוב".

בהמשך נשאל זהבי על החזרה לנבחרת ישראל וענה: "זו הרגשה טוב, תמיד כיף להיות בנבחרת ישראל, אני שמח שאני שם עכשיו. אנסה לעשות הכי טוב כדי לשמח את העם שלנו כי מגיע לנו כמה רגעים של אושר ואני מקווה שנעשה את זה". לאחר מכן נשאל זהבי על ההיבט הפטריוטי בהחלטה לשוב לנבחרת והוסיף: "זה היה חלק חשוב בהחלטה, לשים את כל המשקעים בצד, גם מהצד שלי וגם מהצד של הנבחרת, זה קרה ביחד. הדבר הכי חשוב בעת הזו זה לתת דוגמה אישית כמנהיגים, כאנשים שמסתכלים עלינו, להראות ויתורים לטובת הכלל שזה קצת מעבר למה שאנחנו רגילים. לא היה לי קל לעשות את זה, לא מבחינת אגו אלא דרך מקצועית שהלכתי איתה שנים, ופשוט החלטתי לקפוץ למים לטובת הכלל ונראה מה יהיה".

ערן זהבי חותם לילדים (באדיבות דן פנורמה ת"א)

לאחר מכן התייחס ייני לפעילות הרבה למען הקהילה בימים אלה ואמר: "אנחנו מתמלאים ברגשות טובים מכל ביקור שכזה כשאנחנו באים לעזור. לפעמים אני לא מאמין כמה כוח יש לנו כשאנחנו הולכים לדבר איתם ומשחקים איתם כדורגל, משהו שעוזר להם לשכוח לכמה רגעים והם צוחקים איתך. משתדלים לעשות כמה שיותר עבור החברה. אנחנו בני מזל כי לא עברנו זוועות כאלה ויכולים רק לשמח, אבל אנחנו כמו כל המדינה רק מתנהלים מיום ליום ועסוקים בחיזוק המשפחות. אשתי במטה האזרחי להחזרת החטופים ואנחנו כל הזמן בעשייה". 

על החזרה המתקרבת למגרשים במשחק מול זוריה בקונפרנס ליג אמר הקפטן: "הכדורגל הוא משני כרגע, אנחנו חווים אבל לאומי אחרי כל מה שעברנו. אני מאוד מקווה שהחטופים יחזרו ושלא נאבד חיילים, זה הדבר הכי חשוב. זה הדבר הראשון שאנחנו שומרים עליו, לא על כדורגל. ביקשנו ממכבי לדחות את המשחק הראשון כי מבחינתי אנחנו עדיין בתקופת אבל, אלא שאי אפשר לדחות יותר וצריך לקבל החלטה. דיברתי עם חבר’ה מכפר עזה והם אמרו שהם רוצים שנחזור לשחק, רוצים לצפות בנו ורוצים לראות קבוצות שמייצגות את המדינה. זו הדרך שלהם לברוח מהזוועות שעברו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW