כדורגל ישראלינבחרת ישראל

ועדת האיתור לבחירת יועמ"ש ההתאחדות לא הגיעה להסכמות

חברי ועדת האיתור הודיעו להתאחדות לכדורגל כי הם לא הגיעו להסכמות בנוגע לבחירת יועץ משפטי חדש להתאחדות והמליצו על המשך דרכו של עו''ד פינס בתפקיד: ''גורמים חיצוניים ניסו להשפיע על בחירת היועמ''ש''

במכתב שנשלח להנהלת ההתאחדות, הודיעו היום (שלישי) חברי ועדת האיתור לבחירת יועמ"ש ההתאחדות לכדורגל, כי הם מסכימים על פיזור הוועדה לאחר שלא הצליחו להגיע להסכמה רחבה ומהותית על מועמד/ת לתפקיד. במכתבם, המליצו חברי הוועדה כי בעת הנוכחית ובנסיבות האמורות והמאתגרות, נכון יהיה אם עו"ד עמית פינס ימשיך בתפקידו. הנושא יעלה לדיון ולאישור הנהלת ההתאחדות בישיבתה ביום חמישי הקרוב.

במכתב נכתב: "בשולי הדברים, אך לא בשולי חשיבותם, חשוב לנו גם לציין, שלצערנו דברים שנאמרו והוחלפו בתוך חדר הדיונים מתוך הבנה של חברי הוועדה שראוי להם להישאר חסויים כמתחייב מפתיחות שנדרשה מחברי הוועדה בהבעת עמדתם ושיקוליהם בדיונים הסגורים, הודלפו לתקשורת (באופן חלקי) ואף גרמו לגורמים חיצוניים להתקשר לחבריהם בוועדה כדי לנסות ולהשפיע עליהם, בדיעבד, לטובת מועמד כזה או אחר. אלו מעשים פסולים הראויים לכל גינוי. בצד החזרת המנדט להנהלת ההתאחדות לכדורגל, סבורים אנו כי אין להשאיר את התפקיד מיותם, ודאי בעת הנוכחית, וטוב יהא הדבר אם תוארך תקופת הכהונה של היועמ”ש הנוכחי, ככל שהדבר מוסכם על שני הצדדים"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW