גביע הטוטוכדורגל ישראלי

ולקאניס: "הצעירים אומרים שאני קשוח? זה כדורגל של גברים"

אחרי ה-2:0 למכבי פ''ת בגביע הטוטו, מאמן הפועל ת''א הגיב לטענות על קשיחות יתר והדגיש: ''שכחנו שזה גביע הטוטו וזו הכנה לעונה, כשהשחקנים הוותיקים יחזרו זה יהיה אחר''. קנצפולסקי הודה: ''אני מאוד מאכוזב''

הפועל תל אביב רשמה אמש (שבת) הפסד נוסף בגביע הטוטו, הפעם 2:0 למכבי פתח תקווה, והיא סיימה את שלב הבתים עם שתי נקודות בלבד ושני שערים. האדומים ספגו שערים מאוחרים בכל משחק במפעל עד כה וגם הפעם המציאות לא הייתה שונה: בן שהר ואנאס מחאמיד מצאו את הרשת בדקות 85 ו-87 והכריעו משחק בו העולה החדשה הייתה עדיפה באצטדיון בלומפילד.

המאמן מייקל ולקאניס אמר בסיום: "שכחנו שזה גביע הטוטו וזו הכנה לעונה. זה מאכזב, אבל חייבים להעריך את המציאות ואת הסיטואציה עם ההרכב שפתחנו איתו והשחקנים שקיבלו הזדמנות. אני יודע שזה עניין בתקשורת לדבר על התוצאות, אבל אם לא אשפוט את הכל כמו שצריך, זה יהיה משחק של 75 דקות. רציתי לתת לחבר’ה הצעירים את ההזדמנות. בשביל זה יש את גביע הטוטו, אסור לאוהדים שלנו לשכוח שיש לנו הרבה שחקנים בעלי ניסיון שלא משחקים וכשהם יחזרו זאת תהיה קבוצה אחרת בסיטואציה אחרת".

ולקאניס הוסיף: "ברוב המשחקים האחרונים, ב-75 דקות מהם לא הייתה לנו בעיה. בחרנו בגביע הטוטו כהזדמנות לאפשר לשחקנים הצעירים לשחק ולראות מה הם יכולים לתת לנו בעתיד. כשנקבל את השחקנים המנוסים בהמשך תהיה לנו קבוצה אחרת. בסוף היום, יחזרו שאר השחקנים. אנחנו בסדר עם זה כרגע, צריך להישאר רגועים. זה נחמד להיות תחרותי ולרצות תוצאות, אבל זה כרגע מה שבחרנו לעשות. הטוטו זה קדם עונה, אבל כשנשב וננתח את המשחק נראה גם הרבה דברים חיוביים".

המאמן סיכם: "אנחנו יודעים לאן אנחנו הולכים ואני חושב שזה ייראה אחרת כשנקבל את השחקנים המנוסים שלנו בחזרה. השחקנים הצעירים אומרים שאני קשוח מדי איתם? כן, זה כדורגל לגברים. זה הפועל, זה מועדון גדול והם יצטרכו לרכוש את הניסיון הזה. ברור שאני אופטימי, למה שלא אהיה? אני חושב של-60-65 דקות היינו די טובים היום וראיתי דברים חיוביים. אני בטוח שזה ייראה אחרת עם השחקנים המנוסים שיגיעו אלינו".

הקשר אל ים קנצפולסקי אמר: "כמובן שאנחנו מבואסים מהיכולת ויותר מהכל מההפסד כי בכל משחק אנחנו רוצים לנצח, לא משנה אם זה גביע הטוטו או משחק אימון. אנחנו תמיד רוצים לנצח וכמובן שאני מאוד מאוכזב. יש לנו עוד כמה ימים לנתח מה היה לא בסדר, אבל אני יוצא מבואס מהמשחק ומרגיש שלא היינו קרובים אפילו ליכולת שהיינו יכולים להביא. לא עם ובלי בכדור, לא בהגנה ולא בהתקפה. אני מאוד מאוכזב כי בסופו של דבר גביע הטוטו זו הכנה לליגה ואנחנו רוצים להיראות כמה שיותר טוב ואני מרגיש שהיום לא נראינו מספיק טוב".

קנצפולסקי הוסיף: "התפקוד כבלם? זה היה לי בסדר, לא מכיר יותר מדי את העמדה הזאת, אבל בכל עמדה שישימו אותי אעשה את הכי טוב שלי. הרגשתי לא הכי טוב, הייתה לי איזו טעות בגול ומבחינה אישית אני יוצא קצת מבואס. אני לא יודע מי אמר שהגישה של המאמן קשוחה. אני לא מרגיש שום דבר כזה, גם חברים שלי הצעירים לא מרגישים דבר כזה. כשאתה משחק במועדון כמו הפועל תל אביב, מי שלא יכול לעמוד בלחץ הזה של הקהל והדרישות של המאמן לא יכול לשחק. זה לא משנה אם אני בן 16 או 30 – אם אני לא עומד בלחץ הזה ולא יכול להביא את עצמי לרמה שאני רוצה והקבוצה רוצה שאהיה בה, אז אני לא יכול לשחק".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW