כדורגל ישראלינבחרת ישראל

התקבל אישור: נבחרת ישראל תעמוד לדקת דומייה לזכר הנרצחים

אופ"א אישרה את בקשת ההתאחדות לקיום המחווה לפני ''משחקי הבית'' נגד שווייץ ורומניה במוקדמות היורו. יו''ר ההתאחדות זוארץ: ''פועלים להבליט את נושא החטופים ולסייע בהשבתם, זו רק אחת הדרכים בהן נשתמש''

אופ"א אישרה הערב (שלישי) את בקשת ההתאחדות לכדורגל לקיים לפני שריקת הפתיחה במשחקי הנבחרת מול שווייץ ורומניה דקת דומייה לזכר הנרצחים במתקפה הנפשעת של החמאס על אזרחים ב-7 באוקטובר. שני "משחקי הבית" יתקיימו בהונגריה, כאשר באישור השב"כ וגורמי הביטחון יהיו גם כ-2,500 אוהדים ישראלים בכל אחד משני המשחקים.

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (ההתאחדות לכדורגל)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ: "קיבלנו החלטה לציין בכל דרך ובכל הזדמנות את מחיר הדמים שגבתה מאתנו המתקפה הרצחנית והברברית של חלאות האדם. דקת הדומייה היא רק אחת הדרכים בהן נבחרת ישראל תקפיד להזכיר לכולם את הפשע האנושי. אנחנו פועלים במגוון ערוצים להבליט את נושא החטופים ולהאמין שבכוחנו לסייע בהשבתם. נתייחד עם זכר הנרצחים באופן המכבד ביותר".

בנושא אחר, באימון היום בבית הנבחרות בשפיים נטלו חלק רק תשעה שחקנים. מדובר במיגל ויטור, גיל כהן, עופרי ארד, רז שלמה, שון וייסמן, עדן קארצב, עידן טוקלומטי – יחד עם השוערים יואב ג'ראפי וגד עמוס, שמצטרף לאימונים בארץ בגלל היעדרותם של עומרי גלזר ודניאל פרץ. מחר עשויים לשחק גם אלי דסה, דן גלזר וגדי קינדה. האימון היום הסתיים עם דקת דומייה שנערכה יחד עם שחקני נבחרת הנוער.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW