ענפים אחריםענפים נוספים

התעמלות אמנותית: מדליית ארד מדינתית לישראל באל' אירופה

הנבחרת סיימה באליפות אירופה עם סך של 334.500 נקודות. התחרות המדינתית נקבעת ע"י סך ציוני המוקדמות של הנבחרת הקבוצתית והמתעמלות האישיות. דניאל מוניץ חמישית, דריה אטמנוב רק 19

נבחרת ישראל זכתה הערב (שבת) במדליית הארד המדינתית באליפות אירופה עם סך של 334.500 נקודות. התחרות המדינתית נקבעת ע"י סך ציוני המוקדמות של הנבחרת הקבוצתית והמתעמלות האישיות. במקום הראשון זכתה בולגריה, שנייה – איטליה.

הנבחרת הקבוצתית, שהתחרתה הערב במוקדמות של שני התרגילים, סיימה במקום החמישי באירופה בקרב-רב. בחישוקים קיבלה הנבחרת 38.15 נקודות ובתרגיל המשולב (סרטים וכדורים) קיבלה 31.9 נקודות. מחר יתחרו מתעמלות הנבחרת בגמרים של שני התרגילים.

הנבחרת הקבוצתית כוללת את אופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), הדר פרידמן (מכבי מקפ"ת פתח תקוה), רומי פריצקי (מכבי תל אביב) ושני בקנוב (מכבי חיפה). מאמנות הנבחרת: איילת זוסמן, אלה סמופלוב, נטשה סטיפנובה; מנהלת נבחרת: נטשה אסמולוב; שופטת בקטגוריה קבוצתית – אלה סמופלוב.

בתחרות הקרב-רב שהתקיימה מוקדם יותר, סיימה דניאלה מוניץ (מכבי מקפת פתח תקווה) חמישית. דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) סיימה במקום ה-19.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW