ענפים אחריםענפים נוספים

התעמלות אמנותית: גמרים למתעמלות האישיות באליפות אירופה

הישגים נהדרים למשלחת הישראלית עם ההעפלות של דריה אטמנוב ודניאלה מוניץ לגמרים בחישוק ובכדור. אליפות אירופה לג'וניור: מדליית זהב ומדליית כסף לישראל בגמרים האישיים. נערות: מדליית ארד באלות

מתעמלות הסניור האישיות עלו היום (חמישי) להתחרות ביום המוקדמות הראשון באליפות אירופה בבודפשט והעפילו לשלושה גמרים אישיים.

דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) קיבלה ציון של 36.35 נקודות בחישוק והעפילה לגמר מהמיקום השני. בכדור קיבלה אטמנוב 31.95 נק'.

דריה אטמנוב והמאמנת איילת זוסמן (איגוד ההתעמלות)

דניאלה מוניץ (מכבי מקפת פתח תקווה) קיבלה ציון של 34.3 נקודות בחישוק והעפילה לגמר מהמיקום החמישי. בכדור קיבלה 34.25 נק' והעפילה לגמר מהמיקום השלישי.

מחר (שישי) יימשכו המוקדמות עם תרגילי האלות והסרט, ובסוף ארבעת הבתים ייקבעו ההעפלות לגמר הקרב-רב שייערך ביום שבת.

את דריה ודניאלה מלוות המאמנת הראשית איילת זוסמן, המאמנת ג'ולייטה קנטלופי ועוזרת מאמנת: אידה מיירין; מנהלת הנבחרת- נטשה אסמולוב; שופטת בקטגוריה אישית – רגינה דוידוב; פיזיותרפיסטית – נטלי ברטלר.

דריה אטמנוב ודניאלה מוניץ (איגוד ההתעמלות)

מיטל סומקין (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) זכתה הערב בתואר אלופת אירופה לנערות בגמר הכדור עם ציון של 33.55 נקודות וסיימה שמינית בתרגיל הסרט עם 25.25 נק'. אלונה טל פרנקו (מכבי תל אביב) זכתה במדליית הכסף בגמר החישוק עם 32.75 נק' ובמדליית הארד בתרגיל האלות עם ציון של 30.45 נק'.

את מתעמלות הג'וניור מלוות המאמנת הראשית בענף איילת זוסמן, המאמנת ג’ולייטה קנטלופי ועוזרת המאמנת אלונה קושבצקי; שופטת – רגינה דוידוב; פיזיותרפיסטית – נטלי ברטלר.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW