כדורסלליגת העל

התובע דורש: הפחתת נקודות וסגירת יציע להפועל, רדיוס למכבי

האדומים צפויים לאבד שלוש נקודות ולארח חמישה משחקים עם יציע סגור, כולל שניים מול הצהובים שעשויים להיענש ברדיוס לראשונה בהיסטוריה, וכן בהורדת נקודות על תנאי. בנוסף יספגו הקבוצות קנסות כבדים

אחרי אירועי המשחק השלישי בסדרת גמר הפלייאוף בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב מגיעים העונשים, כאשר ביום חמישי ייערכו הדיונים בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל (הפועל ב-16:00 ומכבי ב-17:00) והיום (שני) פרסם תובע האיגוד עו"ד איתמר ליפנר את הדרישות שלו לעונשים כבדים לקבוצות.

הפועל תל אביב תעמוד לדין על התפרעות אוהדים עקב הדלקת אבוקות והשלכתן למגרש, על הרשת ועל אוהדי מכבי תל אביב. כמו כן, התובע מבקש לסגור את היציע המערבי של הפועל למשך חמישה משחקים, ששניים מתוכם יהיו בדרבים אותם תארח בעונה הבאה. בנוסף, התובע מבקש מבית הדין להפעיל עונש על תנאי של הפחתת 3 נקודות ליגה שספגו האודמים עקב הלינץ' שביצעו אוהדיה נגד אוהד הפועל חיפה. 

אוהדי מכבי ת"א (אסף הופמן)

כאן לא נגמר כתב האישום הארוך נגד האודמים, כאשר התובע מבקש להטיל על הפועל קנס כבד בעקבות נזקים שנגרמו לאולם. בנוסף, האדומים יעמדו לדין בגין התנהגות בלתי ספורטיבית (אי התייצבות לטקס הענקת צלחת האליפות), אך במקרה זה התובע ביקש להקל על הפועל ולהטיל עליה קנס על תנאי.

מכבי תל אביב תעמוד לדין עקב הדלקת אבוקות והשלכת חפצים על שחקני הפועל תל אביב וכן בעקבות שירת "טועמה מחבל" ותנועות שיסוף ותלייה כלפי האדומים. התובע ביקש להעניש את הצהובים בשני משחקי רדיוס של 50 ק"מ ולהטיל עליהם קנס כבד. כמו כן, ביקש התובע להטיל על מכבי תל אביב עונש על תנאי של הפחתת שתי נקודות אם אירועים דומים יחזרו בעתיד. בנוגע לעמי ביטון, הוא הוזהר ולא יעמוד לדין הפעם.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW