ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

השר מיקי זוהר אירח את נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית

אחרי ההצלחות האחרונות, שר התרבות והספורט אירח את המתעמלות בלשכתו: ''ההישגים שהבאתן מביאים כבוד רב למדינת ישראל ואנו מודים לכן על כך, יודעים שצפויים לכן עוד אתגרים רבים''

שר התרבות והספורט מיקי זוהר אירח היום (רביעי) בלשכתו שבגן הטכנולוגי בירושלים את נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית: את המאמנות איילת זוסמן- מאמנת ראשית, אלה סמופלוב ועוזרות המאמנות: אידה מיירין, אלונה קושבצקי ולינוי אשרם; בנות הנבחרת הקבוצתית אופיר שחם, דיאנה סברצוב, הדר פרידמן, ליזה בנצ'וק, רומי פריצקי ושני בקנוב; מתעמלות הנבחרת בקטגוריה אישית דריה אטמנוב ועדי כץ. באירוע נכחו גם יו"ר איגוד ההתעמלות בישראל אבי שגיא ומנכ"לית האיגוד שרית שנער.

השר זוהר בירך את חברות הנבחרת על ההישגים המרשימים שזכו בהן מתעמלות הנבחרת באליפות אירופה שהתקיימה במאי בבאקו – מדליית זהב בתרגיל החישוקים, מדליית כסף בקרב-רב, מדליית כסף בתרגיל המשולב כדורים וסרטים ומדליית ארד לישראל בתחרות המדינתית. כמו כן עדי כץ זכתה במדליית כסף בגמר החישוק.  וההישגים המצוינים השבוע בגביע העולם במילאנו: מדליית זהב במכשיר החישוקים, מדליית כסף בקרב רב ומדליית כסף בתרגיל המשולב כדורים וסרטים. כמו כן בירך השר את דריה אטמנוב על חזרתה לתחרויות לאחר החלמה של כעשרה חודשים מפציעה.

נבחרת ההתעמלות האמנותית (איגוד ההתעמלות)

"ההישגים שהבאתן מביאים כבוד רב למדינת ישראל ואנו מודים לכן על כך", ציין השר זוהר. "אני יודע כי לפניכן אתגרים נוספים ביניהם אליפות העולם הקרבה, במהלכה ינסו המתעמלות האישיות להשיג את הכרטיסים למשחקים האולימפיים 2024,  וכמובן במשחקים האולימפיים המתקרבים ואני מאחל לכן הצלחה רבה ובטוח כי תמשיכו לייצג אותנו בכבוד".

איילת זוסמן אמרה: "צוות המאמנות גאה ומאושר על הישגי המשלחת באליפות אירופה ובגביע העולם. שוב הוכחנו את כוחה של ישראל על מפת ההתעמלות האמנותית ואת העומק הרב שיש לנו בענף. יש לנו צוות חזק ומעטפת תומכת מאיגוד ההתעמלות והעובדה שאנו ממשיכות לזכות במדליות בכל תחרות חשובה מדברת בעד עצמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW