כדורגל ישראלינבחרת ישראל

השר זוהר נפגש עם אבו פאני: "אין מקום לגזענות במגרשים"

שר התרבות והספורט הגיע לביתו של קשר נבחרת ישראל שספג שריקות בוז וקללות גזעניות במשחק הנבחרת מול אנדורה. אבו פאני הודה לשר והדגיש: ''עברתי לילה קשה, צריך להתייחס למקרים האלו באפס סובלנות''

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הגיע אתמול (שלישי) לביתו של שחקן נבחרת ישראל מוחמד אבו פאני בכפר קרע, יחד עם ראש מועצת כפר קרע, פיראס בדחי מסארווה ומנהל קבוצת מכבי חיפה איציק עובדיה.

השר זוהר ביקש לחזק את השחקן לאחר התקרית במשחק הנבחרת באצטדיון טדי, בו קומץ אוהדים קראו לעבר השחקן קריאות גזעניות חמורות. במהלך הפגישה, ביקש השר מאבו פאני להמשיך ולייצג את הנבחרת הלאומית, הבהיר לו שמדינת ישראל גאה בו מאוד ואיחל לו בהצלחה בקבוצה החדשה, פנצווארוש שבהונגריה.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "נחצה כאן גבול חדש. לא ניתן ששחקן במדי נבחרת ישראל ומייצג את המדינה שלנו – יקבל קריאות גזעניות. מדובר אירוע שלא ניתן לעבור עליו בשתיקה. הגעתי לחזק את אבו פאני ומשפחתו ואמרתי לו שמדינת ישראל מחזקת אותו וגאה בו".

שחקן נבחרת ישראל, מוחמד אבו פאני: "עבר עליי לילה קשוח ולא פשוט. זו לא הפעם הראשונה שזה קורה אבל עכשיו זה תפס אותי לא מוכן. לדעתי צריך להתייחס למקרים האלו באפס סובלנות. אני מודה לשר מיקי זוהר שהגיע אליי הביתה והראה עד כמה הנושא חשוב וקרוב לליבו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW