כדורגל ישראליליגת העל

השר זוהר בכפר גלים: "אתם אבן שואבת להרבה מאוד אנשים"

שר התרבות והספורט ביקר במתחם האימונים של מכבי חיפה בכדי להתרשם וללמוד מקרוב על פעילות מועדון כדורגל בהיבט המקצועי והקהילתי. הוא נפגש בין היתר עם נשיא המועדון שחר והמאמן דגו

מועדון הכדורגל מכבי חיפה אירח היום (רביעי), בפנימייה ובמתחם האימונים של כפר גלים, את שר התרבות והספורט מיקי זוהר, בהשתתפות נשיא המועדון, יעקב שחר, המנכ"ל, איציק עובדיה, מנהל מחלקת הנוער, עופר פביאן ומנהל האקדמיה אלון חרזי. השר ביקש להתרשם מהמודל של מועדון הכדורגל, שמע על הפעילות והתרומה של מכבי חיפה, החיבור לקהילה ועל ההשקעה בפנימיות הנוער, בפעילות הספיישל אולימפיקס ובשלוחות הכדורגל ברחבי הארץ.

יעקב שחר ומיקי זוהר (דוברות מכבי חיפה)

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, סיפר על חזון המועדון לשנים הבאות, תרומתו ופעילותו דרך הפעלת פנימיות ואקדמיות ברחבי הארץ, אשר עוזרות לאלפי ילדים בחיים עצמם. ניתנה סקירה על מחלקות המועדון ועל מינוף הקשר עם הקהילה והחיבור הרחב לאוכלוסייה. בנוסף, סיפר המנכ"ל על פעילות המועדון בתקופה שלאחר השבעה באוקטובר, ההתנדבות, התרומה לקהילה, אימוץ חיילים ויחידות ופעילויות מאחדות שנעשו מטעם המועדון לכל מי שזקוק.

שחקני מכבי חיפה בכפר גלים (האתר הרשמי)

השר זוהר הודה לנשיא יעקב שחר ולאנשי המועדון ואמר: "לא הופתעתי מכלום. מפעל החיים הזה שנקרא מכבי חיפה הוא מופת ודוגמא לכל מועדון בארץ, זה הרבה מעבר לכדורגל. לא מופתע שזאת הרמה, ציפיתי לזה. מה שאתם עושים פה זו מצווה גדולה, זה חשוב לעם ולמדינה ולאזור. אתם אבן שואבת להרבה מאוד אנשים. הלוואי וזה היה מתקיים בעוד מקומות בארץ. תמשיכו בעשייה המבורכת, ולך יענקל'ה, תאריך שנים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button