כדורגל ישראליליגת העל

השער של בית"ר ירושלים היה חוקי, להפועל פ"ת הגיע פנדל

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים קבעה כי צוות ה-VAR לא היה צריך לקרוא לשופט לבטל את השער של בית''ר נגד המלאבסים, שגם הם קופחו באותו המשחק. במקביל, באיגוד התייחסו גם לאדומים הרבים שנשלפו

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה הערב (חמישי) את מסקנותיה ממחזורים 6-7 בליגת העל. בוועדה ציינו כי בשני המחזורים האחרונים הורחקו בצדק לא פחות משבעה שחקנים בכרטיס אדום ישיר בגין עבירות משחק חמורות/אלימות או בכרטיס צהוב שני, בגין תיקולים שבוצעו באופן חסר אחריות. הוועדה שבה ומדגישה כי השופטים הונחו לנקוט באפס סובלנות כלפי שחקנים המסכנים את שלום יריביהם.

פרד פריידיי חוגג את השער שנפסל (ליאת אבשלומי)

במקביל, התייחסו בוועדה לשני אירועים מהמשחק בין הפועל פתח תקווה לבית"ר ירושלים במחזור השישי, אותו ניהל גל לייבוביץ' והסתיים ב-0:1 לעולה החדשה. בדקה ה-21, "נדרש היה לפסוק לבעיטת עונשין לזכות הפועל פתח תקווה בגין עבירה שבוצעה על ידי השוער (לא הייתה עמדת נבדל במהלך שקדם לאירוע)".

כמו כן, בדקה ה-81, נכתב לגבי פסילת השער של פרד פריידיי בידי ה-VAR בטענה לנבדל: "מכיוון שאין מדובר באירוע ודאי וברור (מידת ההסתרה/השפעה על השוער גבולית), על שופט המסך היה להימנע מהתערבות ולתמוך באישור השער. יודגש כי באירועים גבוליים מעין אלו על שופט המסך לתמוך בכל החלטה המתקבלת ע"י שופטי המשחק".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button