אתלטיקהענפים אחרים

השלים דאבל: אפריפה השיג זכייה נוספת עם זהב ב-200 מטרים

אליפות ישראל באתלטיקה ננעלה: הישראלי הגיע ראשון במקצה נוסף אחרי זכייה ב-100 מטרים רגע לפני פריס. אלינה דרוטמן עם הישג זהה בנשים. בנוסף, שיא ישראלי לנערות לשני זכאי ב-400 מטר משוכות

יומה השני של אליפות ישראל באתלטיקה ה-88 נערך היום (חמישי). בלסינג אפריפה ( מכבי תל אביב) ואלינה דרוטמן (מכבי ראשון לציון) השלימו דאבל והוכתרו לאלופי ישראל גם ב-200 מטר.

אפריפה כאמור סיים ראשון עם תוצאה של 20.82 שניות. "אני לא מרוצה מהתוצאה שלי, ציפיתי ליותר. היום לא הסתדר. לקראת פריס? אני יודע שיש לי עוד הרבה מה ללמוד, אצא לתחרויות כדי להתפקס והכי חשוב שאהיה בריא ואתאמן חזק", אמר אפריפה.

אלינה דרוטמן (צלם ספורט Maxim Dupliy)

דרוטמן כאמור חצתה את קו הסיום ראשונה עם שיא אישי חדש של 24.08 שניות והתוצאה השביעית בטיבה. "אני עדיין לא מעכלת שיש לי דאבל. אני באמוציות מטורפות. הכל התחבר, וזה שילוב של עבודה קשה ועבודה נכונה עם המאמנים שלי אסף לוזון ואירנה וייסמן", סיפרה דרוטמן.

בבור הקפיצה לרוחק קיבלנו תחרות מרתקת. אלעד עדיקה (לידר ירושלים) הוכתר לראשונה בקריירה לאלוף ישראל לבוגרים עם 7.64 מטרים, שיא אישי חדש. אצל הנשים, רומי טמיר (מכבי תל אביב) שמרה על התואר והוכתרה שוב לאלופת ישראל עם שיא אישי חדש של 6.30 מטר. זאת הייתה אליפות ישראל ראשונה שבה שלוש קופצות קפצו רחוק מ-6.10 מטרים: פולינה אסקינה (מכבי חיפה כרמל) קפצה 6.11 מטרים ולינוי לוי (מכבי ראשון לציון) 6.10 מטרים.

סיון אוירבך (צלם ספורט Maxim Dupliy)

אחד המוקדים המעניינים היום היה הריצה ל-800 מטר, לאחר שבשבוע שעבר שני לנדן ונועם ממו קבעו במרחק הזה שיאים ישראליים חדשים. ממו (הפועל עמק חפר) חצה לראשונה את קו הסיום והוכתר לאלוף ישראל עם 1:48.19 דקות. סיון אוירבך (מכבי חיפה כרמל) השלימה דאבל והוכתרה לאלופת ישראל גם במרחק הזה עם תוצאה של 2:07.56 דקות.

נועה לוי (מכבי ראשון לציון) הוכתרה בפעם הרביעית ברציפות לאלופת ישראל ב-400 מטר משוכות עם זמן של 58.77 שניות. שני זכאי (הפועל חולון) שסיימה במקום ה-2 קבעה שיא ישראלי חדש לנערות (U20) -59.59 שניות. אצל הגברים, היה זה עומרי שיף (לידר ירושלים) שהגן על התואר שלו עם זמן של 50.83 שניות.

נועם ממו (צלם ספורט Maxim Dupliy)

בזריקת דיסקוס אסטל ולאנו קטפה שוב את התואר, בשנה השמינית ברציפות, עם תוצאה של 52.86 מטר. מנחם מענדל חן (מכבי ראשון לציון) זכה בתואר אצל הגברים עם תוצאה של 51.89 מטר.

לב סקוריש (מכבי תל אביב) שמר על התואר בקפיצה במוט והוכתר לאלוף ישראל עם תוצאה של 5.20 מטר. ורוניקה צ'יינוב (אתלטי הנגב) שמרה גם היא על התואר שלה, בקפיצה לגובה, כשעברה 1.75 מטר. מרגריטה דורוז'ון (אתלטי הנגב) הוכתרה שוב לאלופת ישראל בהטלת כידון עם תוצאה של 52.43 מטרים.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW