ענפים אחריםענפים נוספים

השייטת האולימפית שי קקון ומאמנה הצילו אישה מבוגרת משריפה

קקון ניצלה בסופ''ש משריפה, שפרצה במתחם המגורים שלה במארסיי, והצילה את שכנתה, אישה מבוגרת שבביתה פרצה האש. קקון הייתה בדירה עם מאמנה, פבריציו לזריני, שנפגע משאיפת עשן ונלקח לביה''ח

השייטת האולימפית שי קקון ניצלה בסוף השבוע משריפה, שפרצה במתחם המגורים שלה במארסיי, והצילה את שכנתה, אישה מבוגרת שבביתה פרצה האש. קקון הייתה בדירה עם מאמנה, פבריציו לזריני, שנפגע משאיפת עשן ונלקח לבית החולים.

"בהתחלה לא שמנו לב למשהו מיוחד", שיתפה קקון. "הייתי בדירה במארסיי עם פבריציו ולואיז, שמתאמנת איתי, ודפקו בדלת. כשפתחתי את הדלת נכנס ענן עשן שחור, שמילא את כל המסדרון והשכנה אמרה שיש לה שריפה בבית. יצאנו מיד עם האישה אבל מתוך בלבול כנראה היא לקחה אותנו חזרה לדירה שלה במקום החוצה. בשלב הזה כבר לא ראו שום דבר מרוב העשן".

השריפה במתחם המגורים של שי קקון (צילום פרטי)

"היה מאוחר מדי כדי לצאת במסדרון החוצה, הרגשנו שאנחנו מתחילים להיחנק ופשוט משכנו את השכנה איתנו חזרה לדירה שלנו. יצאנו למרפסת, כי שם היה המקום היחיד שהצלחנו לנשום בו, הזעקנו את מכבי האש וחיכינו שיגיעו לחלץ אותנו".

מכבי האש אכן הגיעו במהרה והשלושה פונו לבית החולים הקרוב, שם נשאר לזריני להשגחה בעקבות שאיפת עשן. הוא שוחרר ביום למחרת. שכנתה של קקון עדיין מאושפזת.

קקון, שתתחרה בפריס בדגם ה-ILCA6, לא יכולה להרשות לעצמה לפגוע בלו"ז האימונים הצפוף עד למשחקים וכבר היום היא תתחיל את תחרות שיוט המאמנים, אחת מתחרויות ההכנה למשחקים.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW