כדורגל ישראליליגת העל

השופט ניב שטייף נפצע קשה מפגיעת נ"ט בעת שירות מילואים

השופט, שנפצע מפגיעת טיל נ''ט בצפון, הגיע באופן מוסק לביה''ח רמב''ם, עבר ניתוחים ארוכים ומורכבים וכרגע מצבו יציב. באיגוד השופטים תמכו וביקרו את המשפחה, מנהלת: ''מחזקים אותו ואת כל החיילים''

שופט ליגת העל, ניב שטייף, שנמצא בשירות מילואים במסגרת מלחמת 'חרבות ברזל', נפצע אמש (שישי) באורח קשה מפגיעת נ"ט בצפון הארץ. שטייף – בנו של שופט העבר שמואל שטייף – הגיע באופן מוסק לביה"ח רמב"ם, עבר ניתוחים ארוכים ומורכבים וכרגע מצבו יציב. מנכ"ל האיגוד יריב טפר ויו"ר הועדה המקצועית לירן וקסברגר ביקרו היום את המשפחה ברמב"ם.

מאיגוד השופטים נמסר: "איגוד השופטים מחבק את משפחת שטייף וילווה אותה ואת ניב, עד להחלמתו המלאה. ניב שופט צעיר ומבטיח ובחור חסון וחזק, ואנו בטוחים ומתפללים שידע להתגבר על הפציעה ולהמשיך את מסלול חייו, האישיים והמקצועיים". שטייף הספיק להשתתף העונה ב-11 משחקים בהם נטל חלק, חלקם במסגרת גביע הטוטו, ליגת העל, כשופט רביעי או שופט ראשי.

באיגוד השופטים הוסיפו כי יו"ר האיגוד, גיורא ענבר, פגש לא מזמן את ניב בשטח, ועומד בקשר עם המשפחה ועם גורמי הצבא השונים בקשר לפרטי האירוע ולשיקום הצפוי. באיגוד סיכמו: "משפחת איגוד השופטים כולה מחבקת את משפחת שטייף ומאחלת לניב החלמה מהירה ורפואה שלמה".

ממנהלת הליגות נמסר: "מנהלת הליגות לכדורגל שולחת איחולי החלמה מהירה לשופט ליגת העל ניב שטייף שנפצע בעת שירות מילואים בגזרת הצפון. שטייף נפצע אתמול ומטופל כעת במחלקה האורתופדית בבית החולים רמב"ם בחיפה. אנו מחזקים את אביו שמואל שטייף, שולחים לניב חיבוקים וחיזוקים ומאחלים לו ולכל הפצועים החלמה מהירה. מחזקים את צה"ל וכוחות הביטחון ברצועת עזה ובגבול הצפון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button