כדורגל ישראלינבחרת ישראל

הרצוג שוחח עם אבו פאני: "אתה מביא כבוד וגאווה למדינה"

נשיא המדינה התקשר לחזק את הקשר לאחר קריאות הבוז במשחק הנבחרת: ''אתה מביא כבוד וגאווה למדינה, אני מגנה את הקריאות בתוקף ומחזק אותך''. במקביל, שר הספורט מיקי זוהר ביקר בביתו של השחקן

נשיא המדינה יצחק הרצוג התקשר היום (שלישי) לחזק את שחקן נבחרת ישראל בכדורגל, מוחמד אבו פאני, בעקבות שריקות הבוז והקריאות הגזעניות שהופנו כלפיו אמש במשחק הנבחרת מול אנדורה באצטדיון טדי.

הנשיא הרצוג פנה לאבו פאני: "אני נורא כעסתי על מה ששמעתי וראיתי, ואני מאוד גאה בך. אתה אזרח ישראלי מדהים ואתה מביא לנו הרבה כבוד וגאווה למדינה. אני מגנה בכל תוקף את הקריאות שהופנו כלפיך ומחזק אותך. אתה, שמשתתף בנבחרת ישראל שמייצגת את מדינת ישראל – לא צריך להרגיש, לחוש ולשמוע קולות כאלה".

אבו פאני הודה לנשיא על השיחה: "תודה רבה. אני מעריך את זה מאוד. עבר עליי לילה לא פשוט, אבל נצא מזה יותר חזקים. לא ניתן לאנשים כאלה להשפיע עליי ועל החברה שלנו". בזמן השיחה בין השניים, שר התרבות והספורט מיקי זוהר היה בביקור אצל השחקן.

גם יו"ר המחנה הלאומי בני גנץ התייחס לקללות וצייץ הבוקר: "מוחמד אבו פאני הוא ישראלי לא פחות מאף שחקן אחר בנבחרת ישראל. הוא אזרח שווה זכויות והוא שחקן עתיר זכויות שהופעותיו במדים הלאומיים הן גאווה. הקריאות הגזעניות נגדו מביישות את הספורט הישראלי ואת כל מדינת ישראל. אני מגנה אותן, מחזק אותו ומקווה שימשיך להופיע בנבחרת עוד שנים רבות. ואם אפשר, שנראה אותו יחד עם הנבחרת גם ביורו 2024".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW