כדורגל ישראליליגת העל

הרכש הראשון של ברק בכר: תומאס סולטאני חתם במכבי חיפה

השוער היהודי-ארגנטינאי בן ה-25 הצטרף רשמית לירוקים לאחר שחתם לשנתיים. הוא לא ייחשב כזר וישמש כשוער שני לשריף כיוף. אלברמן: ''עקבנו אחריו ואנחנו בטוחים שהוא ימשיך להתפתח במדים הירוקים''

השוער תומאס סולטאני חתם היום (חמישי) במכבי חיפה לשנה עם אופציה לשנה נוספת ויהיה הרכש הראשון של ברק בכר. סולטאני נחת ביום שני בערב, סייר במתקנים ועבר את הבדיקות הרפואיות.

השוער בן ה-26, הוא יהודי שנולד בארגנטינה וגדל במועדון ריאל פילאר. הוא מתנשא לגובה 1.86 מ' ושיחק בנוסף בסאן טלמו וארסנאל סרנדי. הוא רשם למעלה מ-40 הופעות בליגות ובגביעים בארגנטינה.

לאחר החתימה אמר סולטאני לאתר הרשמי: "אני נרגש לבוא לשחק בישראל ולחתום במועדון ענק כמו מכבי חיפה. מחכה כבר לפגוש את הקהל הירוק". הוא לא יירשם כזר וישמש כשוער שני לשריף כיוף.

המנהל המקצועי של המועדון, גל אלברמן: "אני מאד שמח להודיע על הצטרפותו של תומאס סולטאני למשפחה הירוקה. עקבנו מקרוב על גרף ההתקדמות בקריירה של תומאס ואנחנו בטוחים שהוא ימשיך להתפתח במדים הירוקים. אני רוצה לאחל לתומאס התאקלמות מהירה והצלחה רבה. ברוך הבא תומי!".

מאוחר יותר התפרסם ראיון עם השחקן באתר הרשמי וסולטאני אמר: "אני מאוד שמח להיות פה עם כולכם, וכמובן שמתרגש להתחיל את האימונים ואת העונה, ולהכיר את חבריי לקבוצה". כשנשאל הארגנטינאי מה ראה במולדתו על מכבי חיפה, הוא השיב: "ראיתי את האווירה באצטדיון סמי עופר, זה משוגע. אני מחכה להתחיל את העונה ולראות את הקהל".

לאחר מכן התבקש להציג את שליטתו בשפה העברית ואמר בקצרה בשפת הקודש: "אני לא מדבר עברית, אבל אני רוצה לשחק כדורגל". על ההגעה לישראל, אמר השוער הארגנטינאי: "כבוד גדול בשבילי לשחק בישראל. יש לי המון רגשות למדינה הזאת, יש לי תמיד מגן דוד על החזה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW