במגרש הפוליטי

הקולות גוברים בליכוד: בטלו את המשרדים המיותרים בממשלה

מרדכי שלו, פעיל ליכוד מוכר ואחד הפוקדים הגדולים במפלגה, פנה לראש הממשלה נתניהו וליו''ר הכנסת אוחנה בבקשה לבטל את החוק הנורווגי, לצמצם את הממשלה ולהחזיר את השרים המיותרים לכהן כחברי כנסת

בצל המלחמה, מרדכי שלו, פעיל ליכוד מוכר בתל אביב ואחד הפוקדים הגדולים במפלגה, פנה השבוע במכתב לראש הממשלה נתניהו וליו"ר הכנסת אמיר אוחנה בבקשה לבטל את החוק הנורווגי, לצמצם מידית את משרדי הממשלה המיותרים ולהחזיר את השרים המיותרים לכהן כחברי כנסת.

המכתב שנשלח (צילום מסך)

מראשית הכנסת ה-25 התפטרו תשעה שרים ושר אחד נוסף של הליכוד – רון דרמר – לא היה ח"כ מלכתחילה. אם אותם השרים ישובו לכהן כח"כים, ייפלטו מן הכנסת תשעה ח"כים של הליכוד וההוצאות הציבוריות על כפל המשרות יפתחו. בנוסף לאותם תשעה שרים של הליכוד, מכהנים שבעה שרים נוספים מסיעות אחרות כשרים שאינם ח"כים, אך מכתבו של שלו אינו עוסק בהם.

שלו כותב לראשי הליכוד: "אי אפשר להתעלם מהכעס הרב שיש אצל מרבית העם וגם אצל מתפקדי התנועה על הממשלה הגדולה, התיקים של השרים הרבים שלא מסייעים בזמן מלחמה ועל הזלזול שחלק מהשרים מפגינים כלפי חלקים גדולים מהעם. החוק הנורווגי היום הוא לעג למפלגת הליכוד ולממשלה כולה בראשותך ומהווה בזבוז משאבים וכספים אדירים שהיו יכולים לסייע במלחמה".

המשך המכתב שנשלח (צילום מסך)

בין השרים המיותרים: עמיחי שיקלי שמשמש כן כשר התפוצות – משרד שתכניו כמעט זהים למשרד העלייה והקליטה -והן כשר לשוויון חברתי, וכן דוד אמסלם שמשמש כשר נוסף במשרד המשפטים. שלו שימש כמנהל מטה (פריימריז) של ראש הממשלה נתניהו במחוז ת"א ומנהל ועדת הבחירות האיזורית בתל-אביב מטעם הליכוד. הוא מקורב אישית לרבים משרי המפלגה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW