ענפים אחריםענפים נוספים

הקאמבק הושלם: ניצחון גדול לשמעון סמוטריצקי בארצות הברית

סמוטריצקי ניצח בהחלטת שיפוט בפה אחד את קינן ג'קסון באירוע FURY FC 82 שהתקיים ביוסטון טקסס, לעיני עשרות ישראלים שהיו בקהל והגיעו לעודד את הלוחם בן ה-23 שחזר להתחרות אחרי תקופה לא קצרה

הקאמבק הושלם. לפנות בוקר (אור ליום שני) שמעון סמוטריצקי ניצח בהחלטת שיפוט בפה אחד את קינן ג'קסון באירוע FURY FC 82 שהתקיים ביוסטון טקסס לעיני עשרות ישראלים שהיו בקהל והגיעו לעודד את הלוחם בן ה-23. בכך, "המתנקש" עולה למאזן של 10-2 ומחבר ניצחון שני ברצף.

סמוטריצקי, בעזרתם של לוחם ה-UFC נתן לוי ומאמנו מושיק קידר שהיו בפינתו, היה דומיננטי לאורך כל שלושת הסיבובים, וליריבו האמריקאי לא היו תשובות לאגרופים והבעיטות של הישראלי. כשג'קסון ניסה להשתמש בחוזקות שלו מול סמוטריצקי והתאבק עמו, גם לכך הלוחם הישראלי היה מוכן והשתחרר בכל פעם מהמאבקים על הגדר.

"המתנקש" שיתף את תחושותיו לאחר ההתמודדות ואמר: "הניצחון הזה היה מאוד חשוב לי, במיוחד בארגון כמו FURY FC שדיינה ווייט עוקב אחרי הקרבות שם באופן צמוד. אני מאוד שמח שהייתי דומיננטי לאורך כל הקרב, וגם שהחלפתי קידומת במאזן הניצחונות שלי. אני רוצה להודות לכל לישראלים שהיו בקהל, הרגשתי כאילו אני נילחם בארץ".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW