ענפים אחריםענפים נוספים

הצוות הישראלי סוגר את העשיריה הראשונה יום לפני תום המוקדמות

אליפות העולם בשייט בסירות 470: ניתאי ניתאי ונועה מסיימים יום הפכפך נוסף, עם שיוט חלש ושיוט מצויין, כאשר מחר יום אחרון לפני שיוטי המדליות. השניים עוד יכולים תיאורטית אפילו לאיים על מקום בפודיום

שני שיוטים לתום שלב המוקדמות של אליפות העולם בשייט בסירות 470, המתקיימת בספרד, והצוות הישראלי של ניתאי חסון ונועה לסרי ממוקם הערב (שישי) במקום העשירי.

חסון ולסרי פתחו את היום כאשר הם ממוקמים במקום השמיני, אך שוב, כמו אתמול, פתחו את היום בשיוט חלש, אותו סיימו במקום ה-23. קאמבק שלהם בשיוט הבא הביא אותם למקום הרביעי והם מסיימים את היום כאשר הם במקום העשירי הכללי בתחרות, עם 69 נקודות לחובתם.

העשירייה הראשונה בתחרות מתחלקת כרגע לשתי דבוקות, כאשר מקומות 1-5 נמצאים קרוב יחסית אחד לשני מבחינת הניקוד ומקומות 6-10 מרחק רב יחסית מאחוריהם, עם הפרשי ניקוד קטנים בין מקום למקום.

מחר צפויים להערך בתחרות שני השיוטים האחרונים בשלב המוקדמות, שבהם ינסו חסון ולסרי לשפר מיקום על מנת לנסות ולהיכנס לשיוט המדליות, שיתקיים ביום ראשון, כאשר הם עוד יכולים תיאורטית לאיים על מקום בפודיום. כרגע מפרידות ביניהם ובין המקום השלישי 25 נקודות.

הצוותים היפנים עדיין ממשיכים להיות דומיננטיים באליפות, כאשר במקום הראשון נמצאים מתחילתה איסוזקי וסקי. מיד אחריהם הצוות הגרמני של דיץ' ומרקפורט, שסיימו את שני שיוטי היום במקום הראשון וזינקו במעלה הטבלה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button