ענפים אחריםשחייה

הפתעה מרגשת לשחייני ושחייניות נבחרת ישראל בסן אנטוניו

קבוצה של תומכי ישראל, שאף אחד מהם לא יהודי או ישראלי, ארגנה ערב הוקרה מיוחד לישראלים המתכוננים לתחרות. המאמן אייל עילם: ''קשה לתאר במילים את ההתרגשות שחווינו. כל האירוע נעשה מטוב לב ורצון טוב''

אירוע מרגש ומיוחד נערך לפנות בוקר (אור ליום חמישי) בסן אנטוניו, ארה"ב, שם שוהים כעת שחיינים ושחייניות מנבחרת ישראל, שסיימו מחנה גובה ומתכוננים לתחרות בסוף השבוע.

סטפני ברנס, שחיינית עבר אמריקנית המנהלת קבוצת שחייה בסן אנטוניו, שעבדה ואימנה לצדו של יועץ העל של איגוד השחייה דייב מארש, הפתיעה את הישראלים בערב הוקרה מרגש.

רון פולונסקי במהלך המפגש (צילום: איגוד השחייה)

ברנס, יחד עם קבוצת תומכי ישראל שאף לא אחד מהם הוא ישראלי או יהודי, קיבלו באהבה גדולה את המשלחת מישראל והעניקו לה הרגשה נפלאה של בית חם עם ארוחה לתפארת.

המשלחת הישראלית כללה 15 שחיינים ושחייניות, את מאמן הנבחרת אייל עילם ויועץ העל דייב מארש. כל שחיין ושחיינית מישראל, זכו גם למשפחה "מאמצת" שדאגה לצ'ופרים מרגשים והבטיחה להיות זמינה עבורם בימי התחרות.

המאמן אייל עילם: "כל האירוע נעשה מטוב לבם והרצון הטוב, שנרגיש טוב ורצויים פה בארה״ב בתקופה הקשה הזו. באמת שקשה לתאר במילים את ההתרגשות שחווינו, השחיינים ואני. תודה לדייב על החיבור ולסטפני הנפלאה על הארגון, חיבורים כאלו בין ספורטאים ואנשים, ללא תלות בדת, לאום ומניעים פוליטיים – הם הגשר שיכול לשמש דוגמה ומופת לחברה כולה".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW