כדורגל ישראלינבחרת ישראל

הפסד שני רצוף: הנבחרת האולימפית נכנעה 1:0 לגרוניק בהכנה

אחרי ה-3:2 לראדומיק מוקדם יותר השבוע, הנבחרת של גיא לזון הפסידה ליריבה פולנית נוספת לפני שתפגוש שוב את מכבי חיפה ביום שני. המאמן: ''יש הרבה דברים שאנחנו צריכים לשפר''. פרץ: ''מאמין שאנחנו בכיוון''

מאז ההצגה שסיפקה ב-1:5 מול מכבי חיפה, הנבחרת האולימפית סופרת כעת שני הפסדים רצופים. החבורה של גיא לוזון נכנעה הערב (רביעי) 1:0 לגרוניק הפולנית, שמצטרף להפסד 3:2 לראדומיק מוקדם יותר השבוע, כאשר ביום שני תשחק פעם נוספת נגד הירוקים, הפעם ביבנה.

דור תורג'מן במשחק האימון (ההתאחדות לכדורגל)

הרכב מחצית 1: דניאל פרץ, נועם בן הרוש, סתיו למקין, נועם מלמוד, רוי רביבו, איינאו פרדה, עידו שחר, עדי יונה, ניב יהושע, דור תורג`מן, אושר דוידה. הרכב מחצית 2: ניב אליאסי (75), עיליי פיינגולד (60), אור ישראלוב, נועם מלמוד, עילאי צעירי, איתן אזולאי (60), איינאו פרדה , אלעד מדמון, יהודה בלאי, עידן טוקלומטי (זיו בן שימול, 80), אניס פוראת עייאש.

השוער דניאל פרץ אמר: "עברנו שלושה משחקים, בסופו של דבר ניסינו כמה שיותר להסתכל רק על עצמנו ולהשתפר, בכל ההיבטים של המשחק. אנחנו דורשים מעצמנו להתגבש ולראות את הרעיונות החדשים. אנחנו נבחרת חדשה ואנחנו בכיוון, ממשחק למשחק אנחנו נראים יותר טוב. אנחנו משחקים גם על עייפות וזה טוב. עוד שבועיים המשחק הראשון של האולימפיאדה. אנחנו רוצים לנצח כל משחק, אבל הראיה שלנו קצת יותר רחבה".

עדי יונה במשחק האימון (ההתאחדות לכדורגל)

פרץ הוסיף: "לעשות הכל כמו שאנחנו רוצים לעשות, פחות דגש על התוצאה. כמובן שהתוצאה מאוד חשובה לנו, אבל המטרה העיקרית שלנו היא להשתפר. לצערנו הפסדנו וזה מבאס, אבל יש לנו עוד שני משחקי הכנה שבהם נרצה לנצח. אנחנו מתלכדים, יש לנו שחקנים צעירים ו-ותיקים, יש דינמיקה טובה, שחקנים רעבים וחיוביים. אנחנו מכירים לאט לאט אחד את השני יותר גם במגרש וגם מחוץ למגרש. לכבוד יום ההולדת שלי היום אני מאחל לעצמי לחזור עם מדליה ולהיות מאושר ובריא".

המאמן גיא לוזון סיכם את התחושות: "סיימנו שמונה ימים אינטנסיביים מאוד. יש הרבה דברים שאנחנו צריכים לשפר. חשוב מאוד שסיימנו את המחנה בלי פציעות משמעותיות, נתאושש כמה ימים".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW