כדורגל ישראליליגת העל

הפחתת 3 הנקודות נותרה בעינה, עונש הרדיוס הומתק

בית הדין העליון של ההתאחדות קיבל חלקית את ערעורה של בית''ר ירושלים בעקבות פריצת האוהדים נגד בני סכנין: הקנס בסך 50 אלף ש''ח בוטל, אך 3 נקודות עדיין הופחתו. מנגד, הערעור של בני סכנין התקבל

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל קיבל היום (חמישי) חלקית את הערעור שהגישה בית"ר ירושלים בעקבות העונש שספגה על התפרצות אוהדיה לכיוון כר הדשא במהלך המשחק מול בני סכנין שנערך באצטדיון שלמה ביטוח בפתח תקווה – מה שגרם להפסקת המשחק עד לחזרת האוהדים ליציעים. 

לפי ההחלטה, הפחתת שלוש הנקודות אמנם נותרה בעינה והמשמעות היא שמאזן הקבוצה בטבלת ליגת העל לא ישתנה, אבל במקביל בוטל הקנס שהושת על המועדון בגובה 50 אלף ש"ח. בנוסף, העונש על תנאי שלפיו יופחחו שלוש נקודות על תנאי למשך שנה יומתק לשתי נקודות למשך שנה וכן הוחלט להפחית את עונש הרדיוס משלושה משחקים לשניים בלבד.

האבוקות של אוהדי בני סכנין (ליאת אבשלומי)

בני סכנין הגיעה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל, שם התקיים הדיון על הערעור שהגישה, לאחר העונשים שספגה בעקבות אירועי ה-3:4 על בית"ר ירושלים. כזכור, סכנין ספגה קנס של 35 אלף ש"ח בפועל, כמו גם עונש של הפחתת שלוש נקודות על תנאי ושני משחקי רדיוס על תנאי למקרה נוסף של הדלקת אבוקות מצד אוהדיה. לבסוף, העונש של סכנין הומתק להפחחת נקודה אחת על תנאי במקום הפחתת שלוש נקודות על תנאי.

* לאחר שלא שילמו משכורות במשך חודשיים למרות צו שהורה לעשות זאת בתוך 15 יום והופחתו ארבע נקודות ממאזן של מכבי אחי נצרת, בית הדין העליון קיבל את הערעור והנקודות הוחזרו לקבוצה מהליגה הלאומית. בנוסף, המועדון חייב להחזיר את כל החובות לא יאוחר מתחילת העונה הבאה כי אז לא יוכל להירשם לעונה הבאה. כעת הירוקים עדיין מתחת לקו האדום ובמרחק נקודה אחת מהמקום המבטיח הישארות בליגה. לנצרת ולכפר קאסם יש 38 נקודות, אך האחרונה נמצאת במקום המוביל למבחנים בעקבות יתרון שערים עדיף.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW