כדורגל ישראליליגת העל

הפועל תל אביב תעמוד לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים

הקהל האדום השליך כוסות לכר הדשא במשחק מול מכבי פ''ת, ששחקניה הינדי ו-וולף הורו למביאי הכדורים לעכב את המשחק ויעמדו לדין גם כן. וגם: ההתנהגות של סלים טועמה מהפועל ת''א ועוביידה חטאב ממכבי פ''ת

תובע ההתאחדות לכדורגל עו"ד גלעד ברגמן החליט היום (רביעי) להעמיד את הפועל תל אביב לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים במשחק מול מכבי פתח תקוו ואת שחקני היריבה מוחמד הינדי ומרקו וולף בגין התנהגות בלתי ספורטיבית. הדיון יתקיים מחר בשעה 14:00.

בדו"ח השופט נכתב: "לאורך כל המשחק מביאי הכדורים נמנעו מלהחזיר כדורים למגרש כדי לעכב את המשחק. מספר פעמים מביאי הכדורים קיבלו הוראות משחקני פתח תקווה, כמו בדקה ה-40 כשמרקו וולף ביקש מהילד לעכב את החזקת הכדור ובדקה ה-47 מוחמד הינדי גם כן. בדקה ה-56 זרקו אוהדי הפועל תל אביב כוסות לתחומי המגרש".

סלים טועמה (ליאת אבשלומי)

באשר לאירועים בדקות הסיום, נכתב: "עם כיבוש השער הרביעי של פתח תקווה בדקה ה-94, עוביידה חטאב התגרה באנשי הספסל של הפועל תל אביב בצעקות 'יש' ותנועות שמחה. בעקבות כך הוא הוענש בכרטיס צהוב, אך הדבר גרם למהומה בה הורחק עוזר מאמן הפועל תל אביב סלים טועמה, לאחר שפרץ למגרש וניסה להגיע לעוביידה חטאב בקללות ואני מצטט 'בן ז**ה מז***ן'. טועמה הורחק ולאחר שריקת הסיום חזר לתחומי המגרש. בנוסף, בירידה לחדר ההלבשה המשיך לצעוק לעברי במחאה על כך שהורחק".

בנוסף, הוחלט כי יוסי בצרי מהפועל ירושלים יעמוד לדין עקב העלבת שופט במשחק מול מכבי נתניה. בדו"ח נכתב: "לאחר סיום המשחק ניגש לכיווני יוסי בצרי המזוהה עם הפועל ירושלים ולא רשום בטופס ואמר לי 'בושה של משחק'. שלפתי לעברו כרטיס אדום. הוא לא רשום בטופס המשחק כחלק מרשימת ממלאי התפקידים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW