כדורסלליגת העל

הפועל תל אביב קיימה אירוע מיוחד לחג הפסח יחד עם מפונים

רגע לפני ליל הסדר, האדומים - כולל השחקנים וההנהלה - הזמינו אוהדים מהדרום ומהצפון לארוחת ערב חגיגית. הבעלים עופר ינאי: ''חייבים לתמוך בהם''. הקפטן תומר גינת הבטיח: ''נעשה הכל לסיים את העונה בטוב''

רגע לפני ליל הסדר, הפועל תל אביב קיימה אמש (ראשון) אירוע מיוחד לחג הפסח, אליו הוזמנו כ-100 אוהדים מפונים מהדרום ומהצפון, שישבו יחד עם השחקנים, ההנהלה והספונסרים של הקבוצה לארוחת ערב חגיגית ב"מנדרין לופט" ליד חוף הצוק בתל אביב.

האוהדים שהוזמנו, חברי עמותה ומנויים של הקבוצה, פונו לפני יותר מחצי שנה מכפר עזה, בארי, אור הנר, רעים, זיקים, קיבוץ דן, קריית שמונה, קיבוץ סאסא, קיבוץ דפנה, ניר יצחק, שמיר, יד מרדכי, כרם שלום, ניר עם ועוד. בין הנוכחים היה גם אוהד הקבוצה ליאם אור שנחטף וחזר משבי החמאס, ומשפחות מפונים שכולות שאיבדו את יקיריהן בשבעה באוקטובר.

בעלי הקבוצה עופר ינאי ונשיא המועדון אבי זידנברג (צילום: הפועל תל אביב)

בעלי הקבוצה עופר ינאי, פנה לנוכחים ואמר: "מחר כולנו נעשה את ליל הסדר יחד עם המשפחות, אבל עכשיו אנחנו במשפחה המורחבת של הפועל. למרות שזו שנה שבה אמורים לקצץ, הוצאנו השנה למעלה ממיליון שקל על פעילות למען הקהילה, וזו הייתה בחירה טבעית וברורה מאליה. הבנו שקבוצה שבלי האוהדים אין לה זכות קיום, חייבת לתמוך באוהדים בשעה כזאת בצורה הכי רחבה, ולכן אני שמח גם על הערב המיוחד הזה".

נשיא המועדון אבי זידנברג הוסיף: "הפועל תל אביב היא קודם כל קהילה, והמועדון הזה לקח על עצמו לעשות כל מה שאפשר כדי להיות עם האוהדים, עם המשפחות, עם הנפגעים, לתמוך וללוות, בשעות הקשות, והיו לא מעט כאלה בחצי השנה האחרונה. אני רוצה להאמין שכולנו נחזור לבתים שלנו במהרה, שנחזיר את החטופים, ואת הגאווה והתקומה לעם ישראל".

שבתאי גבאי, אוהד הקבוצה שפונה מקיבוץ רעים ושכל את בנו במלחמה דיבר גם הוא: "חג הפסח אינו חג שמח בבתים רבים של משפחות שאיבדו את יקיריהם, אך אנחנו מצווים להמשיך להמשיך ולציין אותו כי כך היו רוצים יקירינו ואני שמח שהפועל תל אביב עוזרת לנו בכך, כמו שעזרה וליוותה אותנו במהלך כל התקופה".

הקפטן תומר גינת (צילום: הפועל תל אביב)

נעמה בכר, אוהדת הקבוצה שפונתה מקיבוץ ניר יצחק, אליו חדרו מחבלי החמאס בשבעה באוקטובר: "אנחנו עדיין ביציאת מצרים משלנו, ומתוך כל הדבר הזה אנחנו כל פעם נפגשים במקום אחד מאוד מיוחד שזו משפחת הפועל תל אביב. ניצחונות והפסדים אי אפשר לצפות, אבל אתם נתתם לנו את הקהילה הזאת ואת הבית הזה, ואנחנו אומרים שוב תודה".

שחקן הקבוצה תומר גינת פנה לנוכחים והוסיף: "כל השחקנים מתרגשים מאוד להיות כאן איתכם רגע לפני חג הפסח. אנחנו מבטיחים שנעשה הכל כדי להפוך את העונה ולסיים אותה בטעם הכי טוב שיש. אנחנו עובדים קשה, יש מאמן חדש ויגיע גם חיזוק ואנחנו נעשה את זה בשבילכם ובשביל כל האוהדים שלנו".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW