כדורסלליגת העל

הפועל תל אביב חתמה על הסכם חסות עם "קבוצת שלמה"

החברה תהיה נותנת החסות הרשמית של האדומים - שחתמו על הסכם החסות הגבוה בתולדות המועדון: 1.2 מיליון ש'ח בשנה לתקופה של 5 שנים. היו''ר רמי כהן: ''ציון דרך שמסמן את השאיפות שלנו לעונות הבאות''

קבוצת שלמה וקבוצת הפועל תל אביב בכדורסל הודיעו היום (רביעי) שהחל מעונת המשחקים הקרובה ולמשך חמשת העונות הקרובות, קבוצת שלמה תוביל את החסות הראשית של המועדון. הסכם החסות כולל גם אספקת כלי רכב לשימוש שחקני המועדון והוא הגבוה והארוך ביותר בהיסטוריה של הקבוצה האדומה. כולל הרכבים שיינתנו לשחקנים, ההסכם עומד על 1.2 מיליון ש"ח בשנה.

במסגרת ההסכם בין קבוצת שלמה למועדון, תיקרא מעתה הקבוצה הפועל "שלמה" תל אביב ולוגו קבוצת שלמה יופיע בחזית גופיות המשחק של הקבוצה. כידוע, קבוצת הפועל "שלמה" תל אביב פועלת ומשחקת ממתקן הבית שלה, היכל קבוצת שלמה, הנושא גם הוא את שם קבוצת שלמה מאז שנת 2015 ועד לספטמבר 2025.

יו"ר קבוצת שלמה, אסי שמלצר: "קבוצת שלמה מאחלת לקבוצת הפועל 'שלמה' תל אביב שגשוג והצלחה ברוח ספורטיבית. גאים לתמוך בספורט ישראלי".

יו"ר המועדון, רמי כהן: "שיתוף הפעולה עם קבוצת שלמה מסמל עוד שלב בצמיחה שלנו, מדובר בחיבור עם מותג גדול וחזק בהסכם ארוך טווח. הפועל תל אביב חזרה בעונה האחרונה לצמרת הכדורסל הישראלי והחיבור עם קבוצת שלמה זה עוד ציון דרך שמסמן את השאיפות שלנו לעונות הבאות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW