כדורגל ישראליליגה לאומית

הפועל תל אביב ובני יהודה הודיעו על השלמת הצוות המקצועי

רגע לפני אימון הפתיחה בליגה הלאומית, הוצג הצוות של מסאי דגו שכולל את דושאן מאטוביץ' מונה לעוזר המאמן. בנוסף, גם הצוות המקצועי של דוד מרטן הוצג וכולל בין היתר את איתמר ניצן בתפקיד עוזר המאמן

כשהעתיד עדיין לוט בערפל וגם ההווה לא ברור: מסאי דגו חוזר לדשא בחודורוב והוא יהיה הפנים החדשות המוכרות ביותר באימון הפתיחה הערב (שני) של האדומים. עשרות אוהדים צפויים להגיע היום לאימון הפתיחה, על מנת להביע מחאה כנגד הבעלים דייויד מינצברג ונגד השחקנים שהורידו את הקבוצה לליגת המשנה.

דושאן מאטוביץ' מונה לעוזר המאמן, ג'ורדן סעדה מונה למאמן הכושר וג'ניה דונייב לתפקיד מאמן השוערים. עופר בן זאב הצטרף כעוזר מאמן שני, טל אנוך ימשיך לעונה נוספת כאנליסט הקבוצה, אליו יחבור גם הראל מלול. באימון אפשר יהיה לראות גם את השחקנים החדשים, אוהד חזוט ורובי לבקוביץ' ואת השחקנים שמחזיקים בחוזה גבוה מהם רוצים להשתחרר או להגיע להסכם קיצוץ – מאוויס צ'יבוטה ועומרי אלטמן. 

הכוורת המקצועית החדשה (צילום: דוברות בני יהודה)

גם בני יהודה הודיעה על הכוורת המקצועית תחת המאמן הראשי, דוד מרטן. מי שישמש כעוזרו הוא כידוע השוער איתמר ניצן שפרש בתום העונה החולפת. ראש מערך פיתוח שחקנים ואנליסט יהיה שניר ניימברג – שניר יהיה אמון על כל האנליסטים במועדון וכן לאנליסט הראשי, בנוסף יהיה אחראי על פיתוח השחקנים, אימוני העשרה, ניתוח משחקים ואימונים. שניר שימש בעונה החולפת כעוזר המאמן של דוד מרטן במכבי יפו.

מאמן הכושר יהיה דוד פירנצי, ישירות מארגנטינה. דוד מצטרף מהפועל ראשון לציון והוא יהיה אמון על כל נושא הכושר של השחקנים. מאמן השוערים ואחראי המצבים הנייחים יהיה עדן סולומון שמגיע אלינו מהפועל עכו. מנהל הקבוצה, איציק עזוז – יהיה אמון על כל הצד הטכני במועדון, וישמש כאדם המקשר בין השחקנים לצוות ובין הצוות המקצועי לצוות הניהולי והטכני. נועה שניצר ממשיכה כתזונאית של המועדון, ובן דגן כראש מערך הצוות הרפואי.

הכוורת המקצועית החדשה (צילום: דוברות בני יהודה)

המנהל המקצועי, מאור בורג, התייחס להשלמת הצוות המקצועי לעונה הקרובה: "לקראת העונה החדשה בפתח, היה חשוב לי לבנות מעטפת מקצועית חזקה בראשות המאמן, דוד מרטן. עם אנשים איכותיים שנבחרו בקפידה, והם בעלי יכולות מקצועיות וערכיות, הכל על מנת לקדם ולהתוות את הדרך וה-DNA של המועדון. אנחנו נרגשים לקראת האתגרים שניצבים לפנינו, ומכאן אני מאחל לצוות המקצועי המון בהצלחה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW