כדורגל ישראליליגה לאומית

הפועל תל אביב הודיעה לבעלים הקודמים: מניותיכם דוללו ל-0

בעקבות דו''ח 'דלויט', קבוצת מינצברג שלחה מכתב לבעלים הקודמים בטענה שגובה החובות שלהם גדול משווי המניות. מאיר תושב דורש לאפשר את המכירה לספרא: ''אני בטוח שניתן להגיע להסכמות בכל דרך אפשרית''

בעקבות דו"ח ה-True Up של חברת 'דלויט' מטעם קבוצת מינצברג, לפיו חייבת קבוצת הבעלות הקודמת בראשות האחים ניסנוב, תושב וגרינברג כ-15 מיליון ש"ח למועדון, קרן ההשקעות של דייויד מינצברג דיללה היום (שלישי) את 49% שהיו בחזקת הבעלים הקודמים (בשווי של 7 מיליון ש"ח) וכעת היא מחזיקה ב-100% מהמניות. יש לציין כי מדובר בפעולה פורמלית, כאשר הקרב האמיתי בין הצדדים הוא בנוגע למי שישלם את הכסף – אם מאיר תושב לא יישא בחובות בימים הקרובים, קבוצת מינצברג צפויה לפנות לבית משפט. נציין כי הבעלים הקודמים לא מתרגשים מכך וכעת הם יגישו דו"ח משלהם.

בעלי הפועל ת"א, דייויד מינצברג (צילום מסך)

מטעמו של מאיר תושב נמסר: "מברכים על ההתקדמות ועל השגת עוד יעד בהסכם שנחתם בשנה שעברה. כרגע נראה שלמינצברג יש 100 אחוז מהמניות, הגיע מסמך מסודר מרואי החשבון שלו. מאיר תושב מיד שכר פירמת רואי חשבון מקבילה שתעשה את העבודה. בימים הקרובים הם ילמדו את החומר, יבקשו את ניירות העזר מהמועדון, ויישבו עם דלוייט. במקביל עורכי הדין יישבו על מנת לסכם את הצד המשפטי. מאיר תושב עמד וימשיך לעמוד ב-100 אחוז מאחורי ההסכם. הוא בטוח שניתן להגיע להסכמות, או בין עורכי הדין, או בעזרת גישור ובמידת הצורך, בבית משפט. כל זה לא אמור להפריע לספרא להיות בעלים של הפועל תל אביב כבר היום. נושא החובות ייסגר בהקדם מול מינצברג".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW