כדורסלליגת העל

הפועל ת"א: "החלטה ממניעים פוליטיים", ארבעה אוהדים נעצרו

האדומים התייחסו להחלטת המשטרה לסגור את היכל שלמה ל-30 ימים: ''ברור שאין סכנה לקיים אימונים, החלטה שבינה לבין מאבק באלימות אין כלום''. הבעלים ינאי עקץ את השר בן גביר, המשטרה עצרה עוד חשודים

בהפועל תל אביב קיבלו היום (שני) בכעס גדול את ההחלטה להוציא צו סגירה ל-30 יום לדרייב אין עקב הקטטה בסיום המשחק מול הפועל חיפה. לאחר שהשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בירך על ההחלטה ("החלטה נכונה שמסמנת קו אדום לאותם פורעים"), הבעלים עופר ינאי עקץ בטוויטר: "הצו מונע אימונים של קבוצה תחרותית בשלבים המכריעים של העונה, אני כבר מעדכן את תומר גינת ובראיין אנגולה על המסר החשוב שלך. אה כן, וגם את עשרות נערי הנוער של הפועל שמתאמנים שם".

מאוחר יותר, הפועל תל אביב עצמה הגיבה לצו הסגירה שהוציאה המשטרה: "כפי שהחליט הדירקטוריון וכפי שהודענו, הפועל תל אביב לקחה אחריות ותנקוט בכל האמצעים כדי להתמודד עם אירוע האלימות החמור שהתרחש באולם 'היכל שלמה' לאחר המשחק נגד הפועל חיפה, ובכלל זאת שורה של צעדים חריפים כנגד כל המעורבים באירוע. עם זאת, אנו סבורים כי החלטת המשטרה לסגור את האולם למשחקי ואימוני הקבוצה אינה סבירה ונגועה במניעים פוליטיים".

עוד הוסיפו: "לכל בר דעת ברור שאין שום סכנה בקיום אימונים של הפועל תל אביב ובכללם אימוני מחלקת הנוער. מדובר בהחלטה שבינה לבין מאבק באלימות אין כלום, ובעיקר תפגע בשחקנים, במאמנים ובהכנות המקצועיות של הקבוצה למשחקים. אנו מצפים משר הספורט להתערב בנושא באופן מיידי, וביקשנו פגישה דחופה עם היועצת המשפטית של המשטרה בטרם הגשת ערר". במשטרה, אגב, הבהירו שצו הסגירה נוגע רק לכל פעילות שקשורה בהפועל תל אביב.

הדבקת צו הסגירה בהיכל שלמה (דוברות המשטרה)

בתוך כך, המשטרה עצרה עד כה ארבעה חשודים במעורבות באירועים החמורים שהיו במוצאי השבת בהיכל קבוצת שלמה. מדוברות המשטרה נמסר: "שניים מתוך ארבעת החשודים הוארך מעצרם על ידי בית המשפט, ושניים נוספים שנעצרו ונחקרים כעת יובאו מחר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את אירועי האלימות במגרשי הספורט ופועלת באפס סובלנות כלפי פורעי החוק".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button