כדורגל ישראליליגת העל

הפועל פתח תקווה השיקה "מנוי כשר" לטובת שומרי השבת

העולה הטרייה לליגת העל השיקה מנוי במחיר מוזל לציבור האוהדים שומרי השבת, שבו ייהנו הרוכשים מעד עשרה כרטיסים, וכן תינתן אפשרות להיכנס שלא דרך השער החשמלי. הקבוצה תפתח את אימוניה בשבוע הבא

הפועל פתח תקווה השיקה היום (שלישי) לראשונה מנוי "כשר" לציבור האוהדים שומר השבת של הקבוצה, וכמו כן מתוך מטרה לקרב את ציבור שומרי המסורת בפתח תקוה.

בעקבות המעבר של חלק משמעותי ממשחקי הקבוצה לימי שבת ועל מנת להתחשב בציבור המסורתי, יהנו רוכשי המנוי הכשר ממימוש של עד 10 כרטיסים לעונת 23/24 במחיר מוזל של 550 ש"ח למבוגר ו-275 ש"ח לילד עד גיל 18 כאשר ניתן לממש יותר מכרטיס אחד בכל משחק על פי בחירת האוהד. מחיר המנויים "הרגיל" עומד על 900 שקלים למבוגר ו-450 לילדים ונוער.

אוהדי הפועל פ"ת (אסף הופמן)

בנוסף, הכניסה לאיצטדיון ביום המשחק עבור המעוניינים בכך תתאפשר ללא מעבר בשער חשמלי, דרך הרשמה מראש לפני כל משחק.

"אחת המטרות המרכזיות של הפועל פתח תקוה היא הגדלת כמות האוהדים וקירוב האוכלוסיות בפתח תקוה אל המועדון", אמר דובר הקבוצה, לירון סובול. "בפתח תקוה ישנו פלח אוכלוסיה רחב של שומרי מסורת, אשר אין סיבה שלא יהיו חלק מהחוויה שמספק המועדון. על ידי מנוי מוזל המתאים לצרכים של שומרי המסורת וכניסה ללא צורך בחילול שבת למשחקים, אנו בטוחים שנצליח לקרב אלינו גם את הציבור הדתי והמסורתי בעיר".

בתוך כך, תחל הקבוצה ביום ראשון את אימוניה לקראת העונה הקרובה, כאשר ג'ימי אלכסיס, שנמצא עם נבחרת האיטי, יצטרף לאימונים בהמשך.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW