כדורסלליגת העל

הפועל ירושלים תעמוד לדין בעקבות ציוץ של הבעלים מתן אדלסון

תובע איגוד הכדורסל החליט להעמיד לדין את האדומים על הציוץ של הבעלים נגד השופטים אחרי ההפסד להפועל תל אביב (''פרנקו גייס שלושה אנשים משפיעים מאוד לטובתו, בושה של שיפוט'') ודורש קנס כבד

התובע המשמעתי של איגוד הכדורסל, עו"ד איתמר ליפנר, החליט היום (שני) להעמיד לדין את בעלי הפועל ירושלים מתן אדלסון בעקבות הציוץ שלו נגד שופטי המשחק בין קבוצתו להפועל תל אביב בתחילת השבוע שעבר. חשוב לציין מי שתעמוד לדין היא הקבוצה עצמה, ולא אדלסון, מאחר שהוא אינה רשום באיגוד הכדורסל כבא כוח או נציג רשמי של הפועל ירושלים, ועל פי התובע, הקבוצה נושאת באחריות שילוחית למעשיו. 

ליפנר כתב בהחלטתו כי: "על אף שביקורת על שופטי המשחק כמו גם על איכות השופטים חוסה תחת חופש הביטוי, רמיזה בוטה כאילו השופטים שפטו את המשחק באופן מוטה על מנת להעניק את הניצחון להפועל תל אביב אינה חוסה תחת חופש הביטוי, ובוודאי עולה כדי ביזוי שופטי המשחק". התובע ביקש מבית הדין לגזור על הפועל ירושלים קנס כספי כבד בפועל, והותיר בידי בית הדין את גובה הקנס.

המאמן דני פרנקו (באדיבות הפועל ת"א)

כזכור, אדלסון כתב ב-X (טוויטר לשעבר) אחרי המשחק המדובר: "דני פרנקו ניסה לדחות את המשחק כי פחד שמכיוון שארבעת השחקנים הכי טובים שלו פצועים, הם יפסידו. למזלו, הוא גייס לטובתו את שלושת האנשים המשפיעים ביותר על המגרש. פשוט בושה מוחלטת לשיפוט. עבירה טכנית על קליעה של שלשה והרמת יד לאחר מכן בחגיגה? נו באמת. באיזה עולם זו עבירה טכנית? ליגת ווינר, יש לך הסברים לעשות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button