כדורסלליגת העל

הפועל ירושלים: קרינגטון עמד לדין פנימי ונקנס ב-10,000 דולר

שחקן הפועל ירושלים נענש לאחר שהתפרץ לחדר ההלבשה של הפועל ת''א אחרי הניצחון ברבע גמר הגביע וישתתף גם בפעילות הסברתית: ''התנהגות בלתי מקובלת שלא עולה בקנה אחד עם ערכי המועדון''

הפועל ירושלים הודיעה היום (שני) כי שחקן הקבוצה קאדין קרינגטון עמד לדין משמעתי פנימי בעקבות התקרית שאירעה אמש בסיום משחק רבע גמר גביע המדינה נגד הפועל תל אביב.

מהפועל ירושלים נמסר: "קאדין התנצל על התנהגותו, הבין שבשום מצב שחקן לא יכול להיכנס לחדר ההלבשה של היריבה, והביע צער גם לנוכח העובדה שהיה מדובר בעימות עם בריאן אנגולה, שנחשב לחברו הטוב. הוא הסביר כי הגיע לחדר ההלבשה על מנת לשוחח איתו ולא כדי ליזום עימות פיזי, ועדיין, אין הדבר עולה בקנה אחד עם ערכי המועדון, הדוגלים בין היתר בספורטיביות וכיבוד הקבוצה היריבה בכל מצב".

תיעוד הכניסה של קרינגטון לחדר ההלבשה של הפועל תל אביב

עוד נמסר: "לפיכך, הנהלת המועדון החליטה להטיל על קרינגטון קנס כספי בגובה של עשרת אלפים דולר. בנוסף, סוכם עם קאדין כי הוא ישתתף בפעילות הסברתית של הקבוצה בבתי ספר לטובת חיזוק ערכים ספורטיביים בקרב בני נוער. הפועל "בנק יהב" ירושלים מבקשת להתנצל בפני הפועל תל אביב על התקרית, ובטוחה כי מערכת היחסים הטובה בין המועדונים, המבוססת על כבוד הדדי, תישמר".

המנהל המקצועי יונתן אלון אמר: "קאדין הבין שעשה טעות והתנצל עליה. עם זאת, מדובר בהתנהגות שאנחנו בהפועל ירושלים לא נקבל, ולכן החלטנו על צעד משמעתי הולם שיבטיח שמקרה כזה לא יחזור על עצמו"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button