כדורגל ישראליליגת העל

הפועל ירושלים נפרדת מליאור קאסה: "זה מהלך אסטרטגי"

בקבוצה האדומה מהבירה התייחסו לאקזיט הגדול בתולדות המועדון: ''הלב רצה שקאסה יממש את הכישרון אצלנו. בסוף הכסף יאפשר לשמור על הכישרונות בבית''. הקשר: ''הדלת הייתה תמיד פתוחה, נתנו לי במה''

הפועל ירושלים אישרה היום (שלישי) שליאור קאסה עובר לשורות מכבי חיפה. במועדון נפרדו: "בן ה-18 מקטמון החל את דרכו במועדון לפני עשור, התחנך באקדמיה לכדורגל של הפועל ירושלים וכידרר דרך כל קבוצות מחלקת הנוער – שהיו אז בראשית דרכן, וכיום מנפקות שחקני כדורגל שמציתים את הדמיון. בגיל 16 קיבל הזדמנות בקבוצה הבוגרת, והוכיח שהוא בשל למשימה. אנחנו גאים בליאור, ילד הפועל בכל רמ״ח איבריו, במסלול שעבר אצלנו, ובטוחים שיממש את הכישרון".

ליאור קאסה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בירושלים הוסיפו: "הלב רצה שזה יקרה בפסים אדום-שחור, אבל אותו הלב גם מלא היום בגאווה. המועדון רושם כעת, ובפעם השלישית השנה, מכירת שחקן בסכום שיא בתולדותיו (1.1 מיליון יורו + 20% ממכירה עתידית). זהו מהלך אסטרטגי בעל חשיבות מכרעת עבורנו כמועדון אוהדים: הכסף כולו יושקע בהשבחת המערכת, באיתנות הפיננסית שלה, הצמחת עוד ועוד שחקנים והשגת הצלחות – כאלה שיאפשרו לנו, בסופו של יום, גם לשמר את הכשרונות בבית. בינתיים, נמשיך ונתבסס על התוצרת המקומית באדום וכשצריך, נדע לומר שלום. בטוח שעוד ניפגש, ליאור, הפועל ירושלים תמיד תהיה הבית שלך".

ליאור קאסה עם יעקב שחר (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

קאסה נפרד: "הייתי ילד מהקטמונים שבא להוכיח את עצמו ב'ליגת השכונות' של הפועל, אחר כך הייתי מהילדים שפתחו את קבוצת ילדים ב׳, ולא יכולתי למצוא מקום יותר נכון להתפתח בו. אני הכי הפועל ירושלים שיש, בלב ובנשמה, המועדון הזה זה הדבר שאני הכי מעריך בעולם. החלום שלי היה לשחק מול הקהל בטדי, ועכשיו אני יוצא להגשים חלום חדש. תודה לאוהדים הכי טובים שיש. לאנשים בהפועל שנתנו לי את הכיוון המקצועי, הדלת שתמיד הייתה פתוחה. שנתנו לי במה בגיל 16 ואמרו לי הכל, גם דברים שפחות נעים לשמוע, כדי שאהיה שחקן בוגרים. בהצלחה לכל החברים שלי בקבוצת הנוער ובבוגרים, אני בטוח שתעמדו במשימות העונה ותמשיכו לגדול. יאללה הפועל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW