כדורגל ישראליליגת העל

הפועל ירושלים: "מעולם לא קרו אצלנו אירועים כמו אלו של סכנין"

במועדון האדום מהבירה מאוד לא אהבו את העובדה שבני סכנין טענה כי גם אוהדי הפועל ירושלים המשיכו לשיר בעת נגינת ''התקווה'': ''מנסה להדהד טענה מניפולטיבית, אנחנו דורשים לשים סוף להצדקה על חשבוננו''

בני סכנין עוררה סערה גדולה לאחר שאוהדי הקבוצה המשיכו לשיר בהפגנתיות בעת נגינת ההמנון הלאומי לפני תחילת המשחק מול הפועל חדרה בשבת האחרונה, דבר שאף הוביל לכך שהקבוצה עומדת היום (רביעי) לדין משמעתי בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. בימים האחרונים הפיצו בסכנין לכלי התקשורת וברשתות החברתיות סרטון קצר מהמשחק בין מכבי נתניה להפועל ירושלים מלפני חודשיים, שבו נראים אוהדי הקבוצה האדומה מהבירה שרים וקופצים במהלך נגינת ההמנון, בטענה: "למה זה אחרת כשמדובר בבני סכנין?".

היום הגיעה התגובה של הפועל ירושלים ובה נכתב: "מועדון הכדורגל בני סכנין, בנסיונות התפתלות אחרי התנהגות אוהדיו בשבת האחרונה, מהדהד טענה מניפולטיבית לפיה 'אבל גם אוהדי הפועל ירושלים'. ניסינו להבליג, אבל משראינו שההבלים הללו מושמעים שוב ושוב, ובערוצי תקשורת מגוונים, שלא טרחו לבדוק או לפנות אלינו – נדרש מאיתנו לומר: עד כאן. מעולם לא קרו ביציעי הפועל ירושלים אירועים דומים או קרובים לאלו שנראו ביציעי סכנין. הצגת וידאו מגמתי של 3 שניות בו אוהדינו מעודדים בזמן ההמנון, כי לא שמעו אותו, עלובה ומגוחכת. אנחנו דורשים מאנשי המועדון, איתו שמרנו על יחסים טובים לאורך השנים, לשים סוף לנסיון להצדיק את התנהגות הקהל שלו על חשבוננו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button