כדורגל ישראליליגת העל

הפועל ירושלים: מלמוד חתם ל-3 שנים נוספות, אגבדיש לשנה

בלם הנבחרת הצעירה, שחזר במהלך העונה להרכב של זיו אריה אחרי תקופה בה לא שיחק בשל סיבות רפואיות, ימשיך במועדון נעוריו לפחות עד עונת 2026/27: ''שמח וגאה שמתאפשר לי לייצג את הקבוצה''

הפועל ירושלים הודיעה הבוקר (חמישי) על הארכת חוזהו של נועם מלמוד לשלוש שנים נוספות. שחקן הבית של האדומים מהבירה ימשיך במועדון נעוריו לפחות עד תום עונת 2026/27.

מהפועל ירושלים נמסר: "אנחנו שמחים לבשר על הארכת חוזהו של בלם הבית המצטיין ב-3 שנים נוספות. נועם, בוגר 'ליגת השכונות', בית הספר לכדורגל ומחלקת הנוער האדומה, ערך בכורה בבוגרים כבר לפני 5 עונות. אחרי ברייק דרמטי חזר שחקן הנבחרת האולימפית בן ה-21 טוב מאי פעם, כדי לשנות את העונה שלנו. נועם הוא הפועל, וכך זה ימשך".

נועם מלמוד עם הכדור (ליאת אבשלומי)

מלמוד אמר: "בתור אוהד הפועל, ביציע מגיל 10, ושחקן שגדל עם המועדון בדרך הארוכה והמיוחדת שעשינו, אני מלא גאווה שמתאפשר לי להמשיך ולייצג את הקבוצה ולדחוף אותה למעלה. הירש, אני מחכה לראות אותך איתנו שוב. יאללה הפועל!". נזכיר שמלמוד עבר אירוע רפואי קשה במהלך השנה שעברה שהעמיד את חייו בסכנה, אבל העונה ביצע קאמבק מדהים למגרשים אחרי 8 חודשים בהם לא שיחק.

מאוחר יותר הפועל ירושלים הודיעה שהמגן עומר אגבדיש חתם לעונה נוספת. אגבדיש בן ה-23, בוגר מחלקת הנוער של הפועל ירושלים, אמר אחרי הארכת החוזה לעונה הבאה: "זו תחושה מדהימה, שסומכים עלי במקום שכל כך רציתי לשחק בו. הקדשתי את החיים עבור הדבר הזה. אני מודה לצוות ולקהל, בטוח שאני יכול עוד להשתפר ושבעונה הבאה תהיה פה קבוצה אדירה שתמשיך בקו ההתקדמות, גם במיקום בטבלה".

מלמוד ואגבדיש אינם הראשונים שמאריכים חוזה בקבוצה בתקופה האחרונה, אחרי שקודם לכן עשה זאת נדב זמיר. הראשון להאריך חוזה במועדון היה המאמן זיו אריה, שימשיך לעונה שישית על הקווים. בקבוצה הודיעו לאחרונה גם על מימוש האופציה של החלוץ ילה דאון, שאף הוא ימשיך בעונה הבאה.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW