כדורגל ישראליליגת העל

הפועל ירושלים חשפה את התוכניות המקצועיות של המועדון

המועדון מהבירה, שרשם עונה נהדרת אשתקד, החליט במהלך תקדימי לשתף את חברי העמותה במה שקורה מאחורי הקלעים. הקיץ הנוכחי, העונה הקרובה וגם המחשבות על העתיד. אור רויזמן הצטרף בהשאלה ממכבי ת''א

אחרי עונה שבה סיימה במקום הרביעי המפתיע, הפועל ירושלים רוצה לשחזר את ההצלחה והיום (שני) מתברר שבפעם הראשונה החליט המנהל המקצועי של האדומים מירושלים שי אהרון לחשוף את התוכנית המקצועית החדשה של המועדון בפני חברי העמותה. אהרון ענה על שאלות כמו איך עובד המועדון בקיץ, מה צפוי לו בעונה הקרובה ואפילו מה מתוכנן בעתיד הרחוק.

אהרון פתח ואמר: "ההצלחה שלנו בעונה הקודמת הייתה גם מיצוי של תוכנית חומש מקצועית. עם השינויים הגדולים שחלו – הצמיחה של המועדון, בניית מחלקת הנוער הבכירה בעיר והתעצמות הקהילה האדומה – הגיע הזמן להתחדש ולתכנן את השלבים הבאים. חשיפת העבודה מאחורי הקלעים באופן שקוף בפני חברי העמותה – חיונית עבורנו".

אוהדי הפועל ירושלים (דוברות המועדון)

המנהל המקצועי ציין כי "התוכנית המקצועית החדשה, תוצר של חודשי עבודה רבים והשראה מהקבוצות הגדולות בעולם, היא תוכנית מקיפה ונרחבת שמתפרשת על כל זרועות המועדון. כחלק מהתוכנית מונו מובילי מחלקות חדשים ונכתבו תוכניות עבודה מפורטות עם יעדים מדידים לכל מחלקה. בבסיסה המשך פיתוח שחקנים ואנשי מקצוע צעירים לטווח ארוך, על מנת להמשיך בהתקדמות ליעד: קבוצה הישגית בליגת העל. חברי וחברות העמותה הציגו בפני אהרון והמנהל הטכני אורין מונק שאלות מקצועיות, ונענו בהרחבה".

בתוך כך, אור רויזמן מצטרף להפועל ירושלים בהשאלה. השחקן בן ה-21 הצטיין בנוער של מכבי תל אביב, ומשעלה לבוגרים הושאל לעונה לבית"ר תל אביב-בת ים (11 שערים) ולנס ציונה (4 כיבושים ו-3 בישולים בליגת העל).

רויזמן אמר: "הפועל ירושלים זה המועדון ששחקן צעיר כמוני רוצה להצטרף אליו, אני מתחבר מאוד לרוח של הקבוצה של הצעירים, במקום שנותן את הבמה ומשחק כדורגל בלי לפחד. עכשיו אני צריך להחזיר לצוות על האמון, לעזור לקבוצה, ולהצליח כמה שיותר קבוצתית ואישית. יאללה הפועל!".

הפועל ירושלים מציעה הקיץ לקהל הירושלמי שני מודלים של מינויים: האחד רגיל – היינו כניסה למשחקי הבית, והשני ״חברות עמותה״, הכוללת גם מפגשים ומידע פנים רציף על הנעשה בתוככי הקבוצה כמו גם את הזכות לבחור ולהיבחר למוסדות המועדון.

נזכיר כי בשישי ניצחה הקבוצה במשחק אימון בחוץ את מכבי נתניה בתוצאה 2:1, משערים של סדריק דון ואוואקה אשטה. הייתה זו טבילת אש ראשונה לשחקני הרכש: מקס גרצ'קין, אמיר אריאלי ונדב זמיר. מחר (שלישי) יתקיים משחק נוסף, הפעם מול בני יהודה, לפני היציאה למחנה האימון בפולין (16 לחודש). המדים החדשים שהשיקה הקבוצה בשבוע החולף – זכו כבר עכשיו למכירות שיא באתר המועדון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button