כדורסלליגת העל

הפועל ירושלים הודיעה על הסכם שיתוף פעולה עם רמת השרון

האדומים מהבירה הודיעו על שיתוף פעולה עם קבוצות הנוער והבוגרים של המועדון מהליגה הלאומית: "סוף סוף נוכל להתחרות על כישרונות מאזור המרכז ולפתח אותם לטובת הקבוצה הבוגרת. בשורה לכדורסל הישראלי''

הפועל ירושלים הודיעה היום (חמישי) על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי, ראשון מסוגו, עם מועדון הכדורסל א.ס רמת השרון. במרכז ההסכם – חיבור ישיר בין הפועל לבין מחלקת הנוער המצוינת של המועדון מהשרון ולקבוצת הבוגרים בליגה הלאומית. שיתוף הפעולה יכלול נקודות רבות שיניבו תועלת הדדית רבה לשני הצדדים.

במסגרת ההסכם, ייווצר קשר ישיר והדוק בין הקבוצה הבוגרת של הפועל ירושלים לבין מחלקת הנוער של רמת השרון, מה שיקנה להפועל, לראשונה, חיבור ישיר לבסיס שחקני נוער צעירים ומבטיחים באזור גוש דן והשרון, וזאת במטרה לאתר ולפתח כישרונות חדשים שבעתיד יהיו חלק מהקבוצה הבוגרת. כמו כן, הפועל תעמיד לרשות רמת השרון את תשתיות מחלקת הפרפורמנס החדשה שהוקמה בניהולו של פיזיולוג העל גיא גפני והצוות המקצועי של המועדון. בנוסף, קבוצת הבוגרים של רמת השרון בליגה הלאומית תשמש כפלטפורמת פיתוח עבור כישרונות צעירים שיסומנו במטרה להגיע לקבוצה הבוגרת של הפועל ירושלים.

גל מקל (דוד מיכאלי, הפועל ירושלים)

הבעלים-השותף של הפועל ירושלים גל מקל אמר: ״אנחנו שמחים ונרגשים לחבור למערכת מנוסה ומוצלחת כמו א.ס רמת השרון, המורכבת מאנשי מקצוע ברמה גבוהה מאוד בראשות אלון שפר וגיא קנטור. ההנהלה החדשה בהפועל ירושלים שמה לעצמה כמטרה לגדל ולטפח שחקנים ואנשים ושיתוף פעולה זה הוא הצעד הראשון".

מקל המשיך: "החיבור עם רמת השרון טומן בחובו תועלת עצומה לשני הצדדים – בצד של הפועל, נוכל סוף סוף להתחרות על כישרונות מאזור המרכז ולפתח אותם לטובת הקבוצה הבוגרת. בצד של רמת השרון – החיבור לתשתיות החזקות ולמעטפת המקצועית שאנחנו בונים בהפועל יתנו למחלקת הנוער ולקבוצה הבוגרת את הכלים האופטימליים לגדול, להתפתח ולפתח שחקנים. ביחד נבנה את המסלול הנכון לשחקנים שאנחנו רואים כחלק מהעתיד שלנו מגילאי נוער ועד לקבוצה הבוגרת . אנחנו יוצאים לדרך ארוכה שמצריכה סבלנות אבל אין לי ספק ששיתוף הפעולה הייחודי הזה מביא עמו בשורה לא רק להפועל ירושלים ולא.ס רמת השרון אלא לכל הכדורסל הישראלי".

גל מקל (דוד מיכאלי, הפועל ירושלים)

יו"ר א.ס רמת השרון אלון שפר אמר: "אני שמח, מצפה ומתרגש להתחיל את הדרך המשותפת של א.ס רמת השרון והפועל ירושלים. מחלקת הכדורסל ברמת השרון הינה אחת המחלקות הגדולות והמובילות בארץ, מחלקה שחותרת למצוינות, חינוך לערכים ופיתוח שחקנים בכל הרמות – ואת התוצאות אנו רואים מדי שנה. המוטיבציה והאחריות שלנו לתת לשחקני המחלקה את הכלים הטובים ביותר יצרה את שיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים ובכך אנו מאמינים נוכל לגדל שחקנים נוספים לרמות הגבוהות ביותר. אני צופה כי שיתוף הפעולה והחיבור שנבנה עם הפועל ועם האנשים המדהימים שעומדים בראשה יהפוך למודל המוביל בארץ, עם שיטות אימון שיאפשרו לשחקנים למצות את מלוא הפוטנציאל והיכולות שלהם".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW