כדורסלליגת העל

הפועל חולון נפרדה מהאריס, קפלן ונחום מונו לעוזריו של גודס

הגארד עוזב את חולוניה אחרי שנתיים, בפעם השנייה. במקביל, אחרי שהחזירו לקדנציה שנייה את המאמן, הסגולים הודיעו שמאמן גלבוע גליל בעבר גיא קפלן יהיה העוזר הראשון שלו ומור נחום מנס ציונה העוזר השני

הפועל חולון הודיעה אמש (שני) על פרידה מסי.ג'יי האריס עם סיום דרכו בקבוצה. סי.ג'יי שיחק במדים הסגולים במשך שלוש עונות בסה"כ, כולל שנתיים בקדנציה הנוכחית.

בעונתו הראשונה במועדון הוביל את הקבוצה לפיינל 8 בליגת האלופות של פיב"א ונבחר לחמישיית העונה של המפעל. כמו כן זכה עם הקבוצה באותה עונה בליגה הבלקנית. מהמועדון נמסר: "זכינו להכיר אדם ושחקן בעל אישיות מאוד מיוחדת. אנו מודים לסי.ג'יי על תרומתו למועדון ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

הבוקר הודיעו הסגולים על מינויים של שני עוזרים חדשים למאמן גיא גודס. כעוזר המאמן הראשון ישמש גיא קפלן. גיא בן ה-37 היה בעבר מאמנה הראשי של הפועל גלבוע/גליל. כמו כן תיפקד כעוזר מאמן באותה גלבוע/גליל וכן באליצור אשקלון, בני השרון, הפועל תל-אביב, מכבי קריית גת והפועל באר שבע. בנבחרות ישראל היה גיא עוזר המאמן בנבחרות הנוער והעתודה ובשנת 2023 מונה לסקאוט של נבחרת ישראל.

לעוזר המאמן השני של גיא גודס מונה מור נחום שגדל ושיחק במחלקת הנוער של מכבי ראשון לציון. בשנתיים האחרונות היה מור בן ה-29 אחד מעוזרי המאמן של עירוני נס ציונה אליה הגיע לאחר שנתיים בצוות האימון של הפועל חיפה.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW