כדורגל ישראליליגת העל

הפועל חדרה מוכרת חולצות של זלקה, זיו מורגן נפרד מחבר

בצל המלחמה, החולצות של קפטן הפועל חדרה שמתנדב לשירות מילואים מבוקשות ברחבי הארץ. הקבוצה הוציאה מהדורה מיוחדת עם חולצה והכיתוב: ''יחד ננצח''. חברו של שחקן קלוז' נרצח במסיבה ברעים

לאור ביקוש גדול מצד כלל אוהדי הכדורגל בישראל, הפועל חדרה הודיעה היום (שלישי) שהיא מוציאה מהדורה מיוחדת של חולצת משחק של הקפטן והלוחם מנשה זלקה, הכוללת דגל ישראל ואת הכיתוב "ביחד ננצח".

מחיר החולצה יהיה 180 שקלים, כאשר כל הפרטים בנוגע להזמנת החולצה יופיעו באתר ובדף הפייסבוק של הפועל חדרה. הקשר בן ה-33 הפך לאייקון של ממש, בין השאר בגלל שהוא מקפיד להתגייס למילואים בכל פעם שהוא נקרא לדגל – ובעיקר עכשיו במלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל.

* המגן זיו מורגן שמשחק בקלוז' הרומנית, פרסם פוסט ותמונה לזכרו של חברו, אסף אדברג, שנרצח במסיבה ברעים. מורגן כתב: "אני אוהב אותך, מתגעגע אלייך ולא מעכל שאתה לא איתנו יותר. תנוח על משכבך בשלום אח אהוב שלי ותשמור עלינו מלמעלה. אתה בלב שלי תמיד".

* בתוך כך, משחקי נבחרת ישראל בכדורסל נשים מול אירלנד ולטביה במוקדמות אליפות אירופה, שאמורים היו להיערך במהלך נובמבר, נדחו ל-8 ול-11 בפברואר 2024. תחילה ביקש האיגוד הישראלי מאירלנד להחליף ביתיות, אך האיגוד האירי סירב. בפיב"א החליטו לדחות גם את המשחק מול לטביה, אף שכלל לא אמור היה להיערך בגבולות ישראל.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button