כדורגל ישראליליגת העל

הפועל חדרה התאמנה, ניסו אביטן הודה: "אין לזה ערך מקצועי"

מאמן הקבוצה שהתאמנה בלי בורארד, לייה איסקה וזלקה - שגויס למילואים: ''ימים קשים, אבל היה רצון לכנס את כולם יחד. שיהיו ימים שקטים, נקווה שמנשה לא יסכן את עצמו. מקווים לחזור להתעסק בכדורגל בקרוב''

הפועל חדרה שבה הבוקר (שני) לאימונים, ללא הזרים סמי בוראר וארון לייה איסקה שבחרו לעזוב בשלב זה את הארץ, בלי טוני גומז שהצטרף לנבחרת גינאה ביסאו וללא הקפטן מנשה זלקה שגויס למילואים.

המאמן ניסו אביטן אמר לשחקנים לפני תחילת האימון: "ימים לא קלים עוברים על המדינה שלנו. אני בטוח שזה נוגע בכל אחד מכם, ועדיין בחרנו לקיים אימון היום. אין לזה הרבה ערך מקצועי, היה רצון להתכנס כולנו ביחד, קצת לרוץ, חלק מהשחקנים הזרים עזבו את הארץ, זה בסדר גמור ואנחנו מכבדים את זה. חלק בחרו להישאר ואנחנו עוד יותר מעריכים ומכבדים את זה".

אביטן, תושב עומר, הוסיף: "אני פונה לכולם – תמיד לזכור שיש פה אנשים שלא קשורים לאירוע, ולדאוג להם. תמיד לזכור שיש לנו חבר לקבוצה שלא מבין מה קורה בחדשות, שמישהו כל הזמן יגדיל ראש וידאג להם, בנוסף לצוות שעושה את זה. נאחל לעצמנו ימים טובים ושקטים, נקווה שמנשה לא יסכן את עצמו יותר מדי ויחזור והכל יהיה בסדר, ושנחזור מהר להתעסק בכדורגל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW