כדורעףענפים אחרים

הפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה גברה על מכבי אשדוד בכדורעף

משחקי המחזור ה-12 בליגת העל בכדורעף: 0:3 להפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה, הפועל גליל מטה אשר/עכו גברה על הפועל רחובות, הפועל כפר סבא ניצחה את מ.ס עיילבון, הוד השרון ניצחה בסיום מותחן

ניצחון חשוב הערב (שלישי) להפועל המעפיל/עמק חפר/ מנשה על מכבי אשדוד במסגרת המחזור ה-12 של ליגת העל לגברים בכדורעף. ביתר המשחקים: הפועל גליל מטה אשר/עכו גוברת על הפועל רחובות, הפועל כפר סבא מנצחת את מ.ס עיילבון ואילו מכבי הוד השרון גוברת במותחן בן חמש מערכות על הפועל עירוני קריית אתא כששי ליברמן מצטיין עם 31 נקודות.

הפועל המעפיל עמק חפר/מנשה – מכבי אשדוד 0:3 (15:25, 25:27, 18:25)

ניצחון נהדר היום למעפיל שמצליחה להשיג את הניצחון השלישי שלה השנה במשחק מרתק וצמוד לכל אורכו. אשדוד שקיוותה לטפס במעלה הטבלה אחרי המשחק נשארת במרכז הטבלה במקום החמישי עם חמישה ניצחונות וחמישה הפסדים. מאמן המעפיל / עמק חפר/ מנשה עדי טלמור אמר בסיום המשחק: "אני שמח מאוד על הניצחון החשוב. השכלנו לנצח קבוצה שנמצאת מעלינו בטבלה. אני גאה בשחקנים על הניצחון החשוב במאבקי המיקום לקראת רבע גמר הפלייאוף. הקבוצה התחברה ומביאה גם תוצאות איכותיות".

הפועל רחובות – הפועל גליל מטה אשר/עכו 3:0 (25:17, 25:14, 25:13)

ניצחון חלק של מטה אשר/עכו במשחק בו שלטה לכל אורך שלושת המערכות. מטה אשר/עכו שממשיכה להוליך את הטבלה החתימה השבוע את הקבלן אנטון בוטין. אנטון בן 33, גובהו 1.90, שמגיע מרוסיה שם שיחק בקבוצות ה"סופר ליג". בוטין אמר השבוע: "זו הפעם הראשונה שלי בה אני משחק במדינה אחרת, התקבלתי בחום רב על ידי הצוות, החבר'ה מאוד ידידותיים וחברותיים, כמו שאר הצוות, על כך אני מודה לכולם".

במטה אשר/עכו הצטיינו: בנוב ושטיפט עם 10 נקודות כל אחד. בהפועל רחובות הצטיינו: כהן עם 11 נקודות ומוטורני עם 7 נקודות.

הפועל כפר סבא – מ.ס עיילבון 0:3 (21:25, 10:25, 17:25)

המשחק נפתח בצורה צמודה כאשר חסימה של קויפמן העלתה את כפר סבא ל-2:4, סמעאן עם סידרה של מכות פתיחה מוצלחות העלה את עיילבון ל-7:8, סרסון מכפר סבא עם אייס משלו השווה ל-8:8, כפר סבא המשיכה בהצלחה ועלתה ל-8:10, כפר סבא הוסיפה להעלות את היתרון עם הנחתה של רורה ל11:15, סרסון עם הנחתה העלה את כפר סבא ל-12:16, כפר סבא שמרה על היתרון היציב עד לסיום המערכה הראשונה בו ניצחה.

כפר סבא התחילה את המערכה הראשונה באותה צורה בה סיימה את הראשונה ועברה מהר מאוד ליתרון 2:5, אבל עיילבון לא נתנה לכפר סבא לברוח וחסימה של מועלם צימצמה ל-6:5, גייבוביץ עם שתי חסימות נהדרות העלה את כפר סבא ל-5:9, כפר סבא הוסיפה להגדיל את היתרון בדרך לניצחון קל במערכה השנייה. המערכה השלישית החלה בשליטה של עיילבון כאשר לוינסון העלה את הקבוצה ל-3:6, כפר סבא עם שלוש נקודות ברצף השוותה ל-6:6, ומהשם לקחה את היוזמה במערכה כאשר האס מעלה אותם ל-8:10, רורה עם חסימה מצויינת הגדיל את היתרון ל-8:12, יתרון שהלך וגדל עד לסיום המערכה השלישית.

בהפועל כפר סבא הצטיינו: סרסון עם 11 נקודות וקויפמן עם 10 נקודות. במ.ס עיילבון הצטיין מועלם עם 9 נקודות

הפועל עירוני קריית אתא – מכבי מוסינזון הוד השרון (15:12, 25:16, 25:19, 16:25, 22:25)

הוד השרון פתחה נהדר את המשחק, כאשר זים עם הנחתה העלה אותה ל-2:4, קריית אתא לא ויתרה ומקונן הקטין את היתרון ל-5:6, מכאן המשיך המשחק להיות צמוד מאוד לכל אורך המערכה הראשונה כאשר אף קבוצה לא מצליחה לפתוח יתרון על השניה, לקראת סוף המערכה במצב של 17:17, לחצה קריית אתא על הדוושה ובעזרת קוזימיץ עלתה ל-17:20, הוד השרון צימצמה והצליחה להשוות ל-22:22, אבל קריית אתא לא נבהלה והצליחה לנצח במערכה הראשונה בעזרת חסימה מוצלחת של פירסוב.

גם את המערכה השנייה פתחה קריית אתא נהדר ועלתה ליתרון 6:11 עם הנחתה של מקונן, קריית אתא הוסיפה לשלוט במערכה כאשר קוזימיץ מעלה אותה ל-10:16, זה היה יתרון שהוד השרון כבר לא הייתה יכולה לסגור וקריית אתא ניצחה גם את המערכה השנייה.

הוד השרון התחילה היטב את המערכה השלישית כאשר ליברמן עם הנחתה מעלה אותה ל-2:4, המשחק הוסיף להיות צמוד וטלמור העלה את הוד השרון ל-6:7 טעות של פירסוב עזרה להוד השרון להגיע ל-10 נקודות אל מול ה-8 של קריית אתא, הוד השרון הוסיפה להגדיל את היתרון עד לסיום המערכה השלישית בה ניצחה.

גם המערכה הרביעית התחילה בצורה טובה עבור הוד השרון כאשר ליברמן מצטיין ובעזרת נקודות יפות שלו הוד השרון פתחה פער של 3:7, זים בהנחתה העלה את יתרון הקבוצה מהשרון ל-4:8, ממצב של 12:15 לטובת הוד השרון, קריית אתא התעוררה ומקונן בהנחתה הוריד את ההפרש ל-16:15, אבל ליברמן דאג לשמור על היתרון בהוד השרון כשהעלה אותה ל-16:18, יתרון שהלך וגדל עד לסיום המערכה.

ברנוב וקוזימיץ בהנחתות מדויקות העלו את קריית אתא על הלוח במערכה החמישית עם יתרון 1:2,זים צימק ל-2:4, ופודקולזין השווה ל-6:6, טעות של קריית אתא עזרה להוד השרון לעלות ל-6:8, הוד השרון המשיכה ביתרון קטן עד לסיום המערכה האחרונה אותה ניצחה בסופו של דבר.

במכבי מוסינזון הוד השרון הצטיינו: ליברמן עם 31 נקודות וזים עם 21 נקודות. בהפועל עירוני קריית אתא הצטיינו: קוזמיץ עם 25 נקודות ופירסוב עם 22 נקודות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button