כדורגל ישראליליגת העל

הפועל ב"ש ומכבי חיפה פרסמו את מתווה מכירת הכרטיסים

לאחר שבית הדין ביטל את עונש הרדיוס של הפועל באר שבע והיא תארח באצטדיון טוטו טרנר את מכבי חיפה (שני, 20:30) למשחק שעשוי להכריע את זהות האלופה, האדומים התפנו לטפל בעונש אותו כן ספגו – סגירת היציע הדרומי בשני משחקי הבית הקרובים, מול הירוקים ונגד מכבי נתניה. במועדון עדכנו היום (שישי) שיערכו הגרלה למנויי היציע הדרומי.

מהפועל באר שבע נמסר: "אוהדים יקרים, בשל החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל על סגירת היציע הדרומי לשני משחקי הבית הקרובים, בעלי מנויים ליציעים הנ"ל לא יוכלו לעשות שימוש בכרטיסי המנוי שלהם. לאור האמור, החלטנו להקצות את כל הכרטיסים שיאושרו על ידי המשטרה לשער 10 (בניכוי מנויים) לטובת יושבי היציע הדרומי, בדרך של הגרלה". במועדון הדגישו: "כל בעל מנוי ליציע הדרומי בלבד רשאי להירשם להגרלה בלינק המצורף מטה. ניתן להירשם להגרלה עד למוצאי שבת בשעה 21:30. יודגש כי אין טעם להירשם להגרלה באם אינך מחזיק במנוי ליציע הדרומי. ההגרלה תיערך ביום ראשון בשעה 10:00".

עוד נמסר: "מספר הכרטיסים שיאושר להגרלה על ידי המשטרה יפורסם בבוקר יום זה. הודעות יישלחו לכל הזוכים במסרון אישי ואין צורך להתקשר למשרדי שפע הפקות. כל זוכה יהיה רשאי לגשת למשרדי שפע הפקות ולאסוף כרטיס לשער 10 ללא עלות וכנגד הצגת תעודה מזהה. יודגש כי רק בעל המנוי יוכל להגיע לאיסוף הכרטיס במשרדי שפע הפקות בהצגת ת.ז. פיזית וכן בהצגת מנוי הפלסטיק או באפליקציה. לא ניתן להעביר את הזכאות לכרטיס לאדם אחר. הכרטיס יודפס וימסר לאוהד במשרדי שפע הפקות. לא יהיה ניתן להיכנס לשער 10 באמצעות מנוי הפלסטיק הקבוע של אותו בעל מנוי. איסוף הכרטיסים יסתיים ביום שני בשעה 13:00. לא ניתן יהיה לאסוף את הכרטיס לאחר מועד זה, אף אם בעל המנוי זכה בהגרלה".

גם במכבי חיפה עדכנו לגבי הכרטיסים לקהל שלהם למשחק ביום שני: "אוהדים יקרים! ראשית, אנו רוצים להביע את הערכתנו הגדולה על הרצון ללוות את הקבוצה במשחק חשוב זה. למועדון הוקצו סה"כ כ-900 כרטיסים ורק חלק ממנויי חוץ יהיו זכאים לרכוש כרטיס למשחק זה ע׳׳פ הקריטריון המצוין מטה. תודה על ההבנה! זכאים לרכוש כרטיס למשחק מנויי חוץ אשר יש ברשותם מנוי בית על שמם מעונת 2018/19 ואילך (ברציפות). הודעה על אופן מימוש הכרטיס תישלח לזכאים בהמשך. עקב הנחיית משטרת ישראל הכרטיסים לא יישלחו למייל. הודעה על אופן איסוף הכרטיסים תפורסם בהמשך. הכרטיס הינו אישי ואינו ניתן להעברה. הכרטיס יימסר לבעל הכרטיס בלבד לאחר הצגת תעודה מזהה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW