כדורגל ישראליליגת העל

הפועל באר שבע תקיים שלושה משחקי הכנה במחנה בפולין

הדרומיים ימריאו לקראקוב ביום שני ויפגשו את גורניק לצ'נה, סטאל רז'שוב וקראקוביה, לפני שיחזרו להמשך ההכנות בארץ. במקביל, אנדרה פוקו מנותק קשר ולא ברור אם יחזור. במועדון על סף סיכום עם סמיר פרהוד

הפועל באר שבע הודיעה היום (רביעי) כי תמריא למחנה אימונים בקראקוב, פולין, בבוקר יום שני הקרוב. במהלך המחנה, תקיים הקבוצה מבירת הנגב שלושה משחקי הכנה: מול גורניק לצ'נה (רביעי, 3.7, 18:00), נגד סטאל רז'שוב (שבת, 6.7, 18:00) ונגד קראקוביה (רביעי, 10.7, 16:00). ב-10 ביולי, לאחר משחק ההכנה האחרון, תמריא הקבוצה של רן קוז'וק לישראל. המשחק הרשמי הראשון של העונה יהיה משחק האירופאיות מול מכבי חיפה (שבת, 20.7, אצטדיון סמי עופר).

אנדרה פוקו מוציא כדור חוץ (חיים בן דוד)

בתוך כך, לטענת אנשי המועדון, הקשר/מגן אנדרה פוקו ניתק מגע עם הקבוצה ולא ברור האם ישוב לישראל. פוקו ויתר הזרים קיבלו אישור להצטרף לאימוני הקבוצה באיחור, אלא שבניגוד ליתר הזרים שאישרו את הגעתם, במועדון טוענים כי השחקן – שמחזיק בחוזה לעונה נוספת – לא משיב להודעות ולשיחות. פוקו תפקד אצל אליניב ברדה בקישור וכמגן ימני, ובעונה החולפת רשם 31 הופעות בכל המסגרות ו-2 בישולים. בינתיים, בבאר שבע הגיעו לסיכום עקרוני על רכישתו של סמיר פרהוד מהפועל נוף הגליל, שיעבור בדיקות רפואיות.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW