כדורגל ישראליליגת העל

הערעור של הפועל ת"א נדחה, הפחתת הנקודה נותרה בעינה

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל החליט שלא לקבל את טענות האדומים: ''לא מצאנו טעם של ממש בערעור, הפעלת העונש על תנאי הייתה החלטה צודקת, בית הדין לקח בחשבון את מאמצי הפועל ת''א''

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל דחה היום (ראשון) את הערעור של הפועל תל אביב על הפחתת הנקודה בפועל ממאזנה של הקבוצה. הרכב של שלושה שופטים – אב בית הדין ד"ר עדי זרנקין, פרופ' מיגל דויטש ועו"ד דוד יהב, טען כי הוא לא רואה בערעור טעם של ממש. נציין כי ההחלטה עשויה להשליך על מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, אשר גם להן היה עונש על תנאי לפני כניסת התקנון החדש לתוקף.

האבוקות של אוהדי הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

כזכור, הפועל תל אביב נענשה על אירועי המשחק מול בית"ר ירושלים בגין "הדלקת אמצעים פירוטכניים ביציע, השלכתם לשדה המשחק והשלכת חפצים (מצתים) לשדה המשחק". בהחלטת בית הדין נכתב: "הפעלת עונש על תנאי שהוטל בהרשעה קודמת איננה בבחינת הטלת עונש בהרשעה המאוחרת יותר. לעניין הפעלת התנאי – אין נפקא מינה בכך שעל פי שינויי התקנון אפשר וכיום לא הייתה הרשעה בנסיבות אלו. צדק בית הדין שהורה על הפעלת העונש על תנאי. בית הדין עשה חסד שהחליט על הפעלה חלקית של התנאי. הוא לקח בחשבון את מאמציה הרבים של הפועל למנוע את התנהגותם הפרועה של אוהדיה". 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button