ספורט אולימפיענפים אחרים

"העמדנו לרשות השב"כ את התקציב הנדרש לאבטחת האולימפיאדה"

כחודש לפני פתיחת המשחקים האולימפיים בפריס, שר הספורט מיקי זוהר סייר במתקן האימונים של השב''כ כדי לעקוב מקרוב אחרי ההכנות של יחידת 730 לאבטחת המשחקים האולימפיים בצל האיומים הרבים

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הגיע היום (שני) למתקן האימונים של השב"כ כדי לעקוב מקרוב אחרי האימונים המקצועיים לקראת אבטחת המשחקים האולימפיים והפראלימפיים הקרובים בפריס.

השר זוהר, קיבל סקירה מקצועית מראש היחידה ואנשי המבצעים של אגף האבטחה בשב"כ, עקב מקרוב אחרי האימונים ותרגול התרחישים ונשא דברים בפני אנשי היחידה שיאבטחו את המשלחות.

מיקי זוהר ויעל ארד בסיור במתקן האימונים של השב"כ (דוברות השר)

אל הסיור המקצועי של השר זוהר הצטרפו גם יו"ר הוועד האולימפי יעל ארד ומנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג יחד עם מנכ"ל משרד התרבות והספורט כפיר כהן, מנהל אגף הביטחון אמיר ברק וראש מטה השר חן אביטן.

בתום הסיור המקצועי שיבח השר זוהר את אנשי היחידה והעומדים בראשה תחת פיקודו של ראש השב״כ רונן בר אשר עושים לילות כימים למען ביטחון ישראל וכדי להבטיח את שלום המשלחות במשחקים האולימפיים והפאראלימפיים.

"העלנו את תקציב האבטחה של המשחקים האולימפיים והפראלימפיים בלמעלה מ-50% ואנחנו עומדים לרשות השב״כ עם כל תקציב שנדרש כדי להבטיח את ביטחונן של המשלחות, אמר שר התרבות והספורט מיקי זוהר.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW