ספורט אולימפיענפים אחרים

הנשיא הרצוג אירח את קווין ואן אריק: "חבר אמת של ישראל"

מתאגרף העבר האגדי, שהגיע לביקור תמיכה וסולידריות בישראל, התארח הבוקר בבית הנשיא: ''כל כך מרגש עבורי שהעם הנבחר מתייחס אליי באופן חם ומרגש''. אתמול ואן אריק נפגש גם עם ספורטאי ''אילת''

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הבוקר (שני) בבית הנשיא את המתאגרף קווין ואן אריק, שהגיע לביקור תמיכה וסולידריות בישראל. נשיא המדינה אמר לוואן אריק בפתח הפגישה: "אני צפיתי בך בטלוויזיה בילדות. אנחנו יודעים שאתה חבר אמת של ישראל, ואנחנו שמחים מאוד שאתה כאן".

ואן אריק עצמו סיפר לנשיא על ביקורו בישראל: "באמריקה, הילדים לא יודעים מי אני – ההורים כן, כי זה היה לפני 40 שנה, אפילו יותר. אבל בישראל, המשפחות מאד קרובות. האבות מספרים לילדים שהיו צופים בי, והילדים מיד מקשיבים ומסתכלים – בגלל הקרבה של המשפחות. כל כך מרגש עבורי שהעם הנבחר מתייחס אליי באופן חם ומרגש".

הנשיא יצחק הרצוג וקווין ואן אריק (קובי גדעון/לע"מ)

בתוך כך, אמש נפגשו ספורטאים ומאמנים מובילים מענפי הקרב של התאחדות "אילת" לשיחה והיכרות עם קווין ואן אריק, שנחשב לאחד מגדולי המתאבקים בעולם. המפגש נערך כחלק מביקור תמיכה של ואן אריק ובניו במשפחות החטופים ולקראת הקרנת הסרט המבוסס על סיפור חייו, "המתאבקים", בקולנוע לב בדיזינגוף סנטר.

במפגש השתתפו מאמן נבחרת ישראל בסמבו מתן ארהבור והספורטאים מהענף טריאל אבאסוב מתן איגליצקי, ואיתי איגרא. בנוסף השתתפו גם עדי כפיר, אורי שמואל וליהוא הררי מענף ה- MMA. הספורטאים סיפרו על הישגיהם לוואן אריק, שבירך אותם בהצלחה בהמשך דרכם וחלק עמם את סיפורו האישי.

המפגש של קווין ואן אריק עם הספורטאים (צילום: התאחדות אילת)

נשיא התאחדות "אילת", אריק קפלן: "אני מודה לקווין על הזמן שהקדיש לספורטאים שלנו. קווין ומשפחתו הם מחלוצי עולם ההיאבקות, כאלו שדור שלם של ספורטאים גדל עליהם. שמחנו לפגוש אדם שמזדהה בצורה טוטאלית עם מדינת ישראל ושמביע את הזדהותו עמנו, במיוחד בימים קשים ואנו מודים לו על כך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW