כדורגל ישראלינבחרת ישראל

הנבחרת נחתה, בניון: "לא רצינו שהקמפיין יסתיים בצורה הזו"

אחרי התבוסה המשפילה 4:1 מול איסלנד, הנבחרת שבה לישראל והמנהל המקצועי סירב לענות לשאלות. זוארץ: ''אשב עם יוסי ועם חזן ונחליט מה עושים''. גולדברג: ''לצערנו, המקסימום שלנו לא הספיק''

אחרי ה-4:1 המשפיל מול איסלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו 2024, נבחרת ישראל נחתה אחר הצהריים (ראשון) בישראל. המנהל המקצועי יוסי בניון סירב לענות לשאלות בנתב"ג וסיפק הצהרה קצרה: "אני בטוח שכל מי שאוהב את הנבחרת מאוכזב כמונו. לא רצינו שהקמפיין יסתיים בצורה הזו, אבל נצטרך לדעת להתמודד עם הסיטואציה. נצטרך כמה ימים כדי לחשוב, לנתח ולהבין מה עשינו טוב ופחות טוב, נשב עם מי שצריך לשבת ואחר כך אשמח לשבת עם כולכם ולענות על כל השאלות בצורה מסודרת, כי עכשיו זה לא ראוי לענות על שאלות כאלה ואחרות".

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (ההתאחדות לכדורגל)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, אמר: "זו אכזבה, אין ספק. התעקשתי להישאר עם הנבחרת פה ולהיות איתה עד החזרה לארץ, זה היה חשוב מאוד כי יש לנו עוד הרבה משימות לעשות, וצריכים להראות שאנחנו מגובשים ביחד. אני בטוח שנביא תוצאות בעתיד. אני לא יודע מה לא עבד, וננתח את זה. לא מסיקים מסקנות כשכולנו מאוכזבים ישר אחרי משחק. היינו מלאי אמונה שנעלה ליורו ולצערי לא הצלחנו, השחקנים והצוות כולם עשו את המקסימום ולצערי זה לא הצליח".

האם יוסי בניון יבחר את המאמן הבא של הנבחרת? "עוד מוקדם לשאול את השאלות האלה, אני לא חושב שמכובד להתעסק בזה כשאני שם. יש לנו דרך בהתאחדות מסודרת, ננתח את הדברים, אשב עם יוסי ואלון ונחליט מה עושים. עובדים לפי תהליכים מאוד ברורים ומסודרים, ונבחן את הדברים הכי טובים בשביל הנבחרת". נציין כי המאמן עצמו אלון חזן סירב לשוחח עם העיתונאים לאחר הנחיתה.

שון גולדברג באימון הנבחרת (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

הבלם שון גולדברג אמר: "מבאס מאוד, מאוד רצינו ולא צלח, אבל אין מה להתעסק בעבר, נראה מה עשינו לא נכון ומה צריך לשפר לקמפיינים הבאים. ביטלו לנו משחק, אז היו עוד כמה ימים של מחשבות. צריך 24 שעות להתבאס ולחשוב הלאה. יש לכל אחד את המשימות שלו, וכשיגיע הרגע נעשה את המשימות שלנו. בסופו של דבר מאוד רצינו והכנו את עצמו בצורה הכי מיטבית שיש, אבל דברים אל הסתדרו כמו שרצינו".

גולדברג הוסיף: "איסלנד היא נבחרת טובה עם שחקנים מליגות בכירות, אבל זה לא תירוץ. עשינו את המקסימום, אבל זה לא הספיק. אם הפנדל היה נכנס יכול להיות שדברים היו נראים אחרת, אבל הפסדנו והשערים האלו כבר לא היו משנים. היינו צריכים להמר בניסיון להשוות ולצערי לא הצלחנו וזו התוצאה – ברגע שעפנו התוצאה כבר לא משנה. יוסי בניון? אמר לנו את מה שהוא צריך להגיד והכל בסדר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button